Make-up trendy na rok 2018!

0

Tak isto ako aj vlasy či módne kúsky, musíte dbať aj na svoj mejkap, ktorý si každý deň dávate na seba. Určite ste aj vy už rozmýšľali nad tým, aké make-up trendy prídu s rokom 2018. Máme pre vás pár tipov, vďaka ktorým zažiarite a budete si istí, že ste stavili na tie najlepšie kúsky. Práve správny výber make-upu je veľmi dôležitý, pretože spraví veľmi veľa pri prvom dojme a pri prvom pohľade na človeka. Ak ste doteraz netušili, čo je IN, určite stavte na týchto pár kúskov, ktoré sme si pre vás vybrali.

Make-up je veľmi dôležitý. To vie snáď každá žena, ktorá sa rada maľuje. Dokáže urobiť divy, ak ho správne používate, no vie spraviť aj veľmi veľa problémov, keď ho nepoužívate správne. Máme pre vás pár tipov, ako na to, keď sa chcete vyhnúť nejakým nevhodným kombináciám a naopak, na aké kombinácie by ste mali určite staviť.

Bangs or no bang? Swipe ?? @hayley_bui

A post shared by ?? (@makeupgoals) on

Jemné a jednoduché

Síce je farbou roka Ultra Violet, čiže fialová farba, ktorá je tmavá a sýta, pri líčení a najmä tom jarnom, by ste sa jej mali vyhnúť alebo na ňu staviť len v pastelových odtieňoch. Je to najmä z toho dôvodu, že s príchodom jari by ste mali siahnuť skôr po pastelových a jemných farbách, ako je napríklad pastelová ružová, broskyňová či jemná hnedá. Všetky tieto odtiene sú jednoducho tými, na ktorých by ste si mali dať záležať, nech sa deje čokoľvek. Vďaka takýmto odtieňom spravíte perfektné líčenie aj vtedy, ak nie ste profesionál.
Kombinácia farieb by však mala byť primeraná a najlepšie je, ak stavíte na kombinovanie dvoch, maximálne troch farieb. Všetky by však mali byť tón v tóne, aby ste nevyzerali príliš farebne. Práve jemné líčenie, ktoré je jednoduché, vynikne na vašej pleti a dodá vám ženskosť.

Goals for 2018 buy more makeup I don't need and don't take shit from anybody

A post shared by ?? (@makeupgoals) on

S tmavou na jeseň

Tmavé farby, ako bola už spomínaná Ultra Violet, farba roka či hnedá alebo čierna, by mali ostať zatvorené v kozmetickej taštičke až do budúcej jesene, kedy sa vrátia v plnej sile a vo veľkom štýle. Tmavé líčenie bude počas sychravých a tmavých dní to najlepšie, na čo by ste mali určite staviť. Tieto farby nielen že spravia z vás tajomnú ženu, ktorá má toho pod povrchom omnoho viac, ale takisto zvýraznia vaše oči či iné časti vašej tváre.

Makeup Revolution rozjasňovač Notino.sk
Rimmel bronzer Notino.sk
Makeup Revolution rúž Notino.sk

Bronzer a rozjasňovač

Správna dvojica, ktorá by nemala chýbať vo vašej kozmetickej výbave je bronzer a rozjasňovač. Tieto dva výrobky dokážu naozaj zázraky a vy budete vyzerať neodolateľne! S bronzerom však opatrne. Na začiatok by ste si mali nájsť najprv tú najlepšiu farbu, ktorá sa hodí k odtieňu vašej pleti. Určite nemôže byť príliš tmavý alebo naopak, svetlý. S bronzerom docielite presne to, čo chcete. Perfektne vykontúrovaná pleť na jednotku. S rozjasňovačom si zas rozjasníte svoje vrchné časti líc, nos alebo vrchnú peru. Všetko je to len na vás a na tom, ako sa líčeniu oddáte. Vyskúšajte všetko!

Christmas break got my sleep schedule so messed up

A post shared by ?? (@makeupgoals) on

Krvavo-červené pery

Zmyselnosť a tú pravú ženskosť docielite aj plnými krvavo-červenými perami, na ktoré by mala staviť každá žena. Nemusíte si takýto odtieň rúžu šetriť len na nejaké večierky a párty. Stavte naň aj počas bežného dňa, kedy upútate pozornosť a pritiahnete ju na vaše krásne pery. V takomto prípade je najlepšie, ak stavíte na nahé líčenie, čiže len na trochu mejkapu, špirálu a rúž. Možno sa takejto kombinácie bojíte, no naozaj sa niet čoho, pretože takéto líčenie vyzerá veľmi jemne, mladistvo, sviežo a najmä, žensky.

This is random af, but I can’t stand people who file false and unnecessary PayPal claims.

A post shared by ?? (@makeupgoals) on

Perfektne vytvarované obočie

Aj v roku 2018 bude hrať veľkú úlohu obočie. Práve to je často prvou vecou, ktorú si na nás všimnú ostatní, a preto by ste mali staviť na ceruzku na obočie alebo tiene na obočie, ktorými si to vaše perfektne vytvarujete. Stačí, ak si nájdete ten správny tvar, ktorý sa bude hodiť vašej tvári a uvidíte, že všetko pôjde!


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/notino-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.