Letné účesy, ktoré budete milovať!

0

S letom a teplým počasím prichádza často nový strih vlasov a zmena farby. Ak aj vy už dlhšie uvažujete nad tým, čo by ste mohli spraviť so svojimi vlasmi, máme pre vás pár tipov na zostrih, ktorý si určite zamilujete a svoje vlasy si necháte zmeniť. Nebojte sa zmeny, pretože mnohokrát je omnoho lepšia, ako sa vám na prvý pohľad môže zdať. Stavte aj vy na to najlepšie a uvidíte, že nebudete ľutovať.

Máte dlhé vlasy a uvažujete, že by ste išli do niečoho iného? Určite by ste mali vyskúšať nejaký iný zostrih, ktorý sa vám bude hodiť. Mnohé ženy sa boja skrátiť si svoje vlasy, no vy nemusíte! Krátke vlasy sú dnes in, veľmi jednoducho sa upravujú a uvidíte, že budete spokojná. Dnes máme pre vás niekoľko tipov účesov, ktoré si určite zamilujete a nebudete chcieť zmenu.

Vrstvenie

Jedným z najväčších hitov tohto leta a celkovo aj roku, je vrstvenie. Vlasy ostrihané do postupna alebo rôzne dĺžky sa dnes nosia. Vlasy majú omnoho lepší tvar, vyzerajú lepšie a vy sa budete cítiť omnoho ženskejšie. Takýto strih vám zníži vek, zvýši ženskosť a takisto vaše vlasy budú vyzerať opticky hustejšie. Najlepšie spravíte, ak budete takýto zostrih nosiť tak, že si vlasy natočíte alebo vyfúkate a spravíte si tak objem, po ktorom určite túžite. Ak chcete ešte väčšiu zmenu, vlasy si môžete nafarbiť na ombré štýl, čo im len dodá na celkovom perfektnom vzhľade.

Lak na vlasy Notino.sk
Tužidlo Notino.sk
Šampón na vlasy Notino.sk

Bob

Ak ste doteraz nepočuli o slovíčku „bob“, mali by ste si ho niekde zapísať, pretože takéto vlasy sú extrémne populárne a budú ešte veľmi dlho. Existuje niekoľko variácií, ako si bob ostrihať. Niektoré „boby“ sú dlhšie, iné zase kratšie, všetko závisí od dĺžky, akú chcete. Hlavným znakom je však to, že sú vaše vlasy nad ramená alebo tesne na nimi. Takéto vlasy si môžete jednoducho upravovať a to tak, že si ich natočíte, vyfúkate alebo spravíte nejaký pekný účes. Veľmi jednoducho držia tvar, pretože nie sú príliš ťažké. Tento účes je veľmi ženský a zaujímavý. Asymetrický strih, kedy sú vlasy vpredu dlhšie a vzadu kratšie je ešte obľúbenejší a môžete staviť aj naň.
Ak neviete, ako takýto účes nosiť, jednoducho si vlasy vyžehlite alebo natočte. Jednoduchosť sa dnes nosí.

Pixie

Zaujímavý krátky strih, ktorý je ešte kratší ako „bob“ je aj strih s názvom „pixie“, ktorý majú v obľube mnohé ženy. Vlasy sú veľmi kratučké, no stále ženské. Takýto strih sa upravuje trochu ťažšie a ráno s ním budete mať možno viac práce, no uvidíte, že to bude ta to stáť. Tento účes perfektne vynikne najmä vtedy, ak máte vo vlasoch hneď niekoľko farieb, ako napríklad fialovú s ružovou. Samozrejme, myslíme na jemné, pastelové farby a nie príliš výstredné.

Perfektná geometria

Účes „bob“ sa najčastejšie spája s vlasmi, ktoré majú v sebe trochu viac objemu a sú vlnité. Spája sa však takisto aj s vlasmi, ktoré sú perfektne vyžehlené. Presne takúto perfektnú geometriu by ste si mohli dať na svoje vlasy aj vy. Tieto strihy sú veľmi zaujímavé, pretože vyzerajú naozaj rovno a precízne.

Retro

Симбиоз стрижки сессон и каре с удлинением подойдет девушкам с прямоугольным  лицом?. Округлая окантовка челки позволяет скорректировать угловатость этой формы лица. Гладкая текстура волос – обязательное условие для создания такой стрижки. Если ваши волосы пушатся или вьются, воспользуйтесь утюжком, иначе четкие линии окантовки будут выглядеть неаккуратно. ——————————————- ?Тип лица: прямоугольное ?Плотность волос: плотные ?Текстура волос: средняя, толстая ?Стрижка: Сессон ?Цвет: Брюнет/черный ?Окрашивание: однотонное Событие: Повседневная, На работу, в офис ——————————————– #hair #hairstyle #instahair #hairstyles #haircolor #прически #стрижки #hairzone #средниеволосыhz #прическидляпрямоугольноголица  #сессон #стрижкасессон #полукруглаячелка #сессун #брюнетки #каре

A post shared by HairZoneru (@hairzoneru) on

Máte chuť vrátiť sa späť o niekoľko dekád dozadu? Ak áno, mali by ste staviť na retro účesy, ktoré dnes naozaj fičia. Krásne vyžehlené vlasy s ofinkou alebo jemne nafúkané účesy sú niečo, čo sa vracia späť a vy by ste mali byť pri tom. Nezabúdajte ani na rôzne farby, no najlepšie urobíte, ak ostanete pri čiernej, hnedej alebo blond, čiže prirodzených farbách, ktoré sa nosili aj v minulosti.

Ofiny sú späť!

Už minulý rok sa písalo, že sa ofiny pomaly vracajú na výslnie. Ak ste ich vždy nosili, no dali ste si na nejaký čas pauzu, mali by ste ich vyskúšať znovu. Ofinky dokážu perfektne zakryť čelo a pritom pôsobiť veľmi žensky a dobre. Vyskúšajte ich aj vy a uvidíte, že budete spokojní.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/notino-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.