Kúsky, ktoré budú túto jeseň trendy. Niektoré vás dokonca prekvapia!

0

Leto sa pomaly, ale isto blíži ku koncu a práve to je obdobie, kedy je najlepší čas premýšľať nad tým, aké nové kúsky si kúpite na jesenné obdobie. Okrem klasických kúskov, ako sú svetre, nohavice alebo nejaké tričká s dlhými rukávmi by ste si mali kúpiť aj veci, ktoré budú trendy túto sezónu. Ak neviete, ktoré to sú, máme pre vás zoznam tých najzaujímavejších, z ktorých vás niektoré aj prekvapia.

Kockované šaty

Всем девочкам необходимо иметь платье на каждый день? И мы создаём наши изделие именно с этой целью! Качество,удобство и сочетаемость в любом образе-наш девиз❤️ ▫️▫️▫️ Все размеры в наличии!Но количество ограничено? Состав:50% хлопок,50% вискоза 950 грн? ?Для заказа пиши в директ,и я помогу тебе определиться с размером ☺️ #beomdesign #ukrainianbrand #шоурумкиев #шоурумодесса #шоурумльвов #весеннееплатье #платьенакаждыйдень

A post shared by Be OM design (@be_om_design) on

Jeseň je obdobím, ktoré prináša zlé počasie, upršané dni a nízke teploty. Celá táto kombinácia nám robí zlú náladu a máme väčšiu tendenciu obliekať sa do tmavších farieb. Ak nemáte chuť na niečo farebné, nebudeme vás do toho nútiť, no aspoň tmavú farbu by ste mali zúžitkovať čo najlepšie. Ako? Veľmi jednoducho! Kúpte si klasické kockované šaty, ktoré budú aj počas tejto jesene veľmi obľúbeným kúskom. Okrem šiat však môžete staviť aj na niekoľko kockovaných kúskov, ktoré však skombinujete s niečim jednoduchým. Príkladom sú kockované sukne, tričká alebo nejaké doplnky. Pokiaľ ide o farby, stavte na tmavšie, no môžete ostať aj pri letných. Dávajte si však pozor na krikľavé farby, ktoré sa na toto obdobie nehodia.

Tmavomodrý kabát ZOOT.sk
Čierna dámska pláštenka ZOOT.sk
Semišové lodičky ZOOT.sk

Rozšírené nohavice s vysokým pásom

???

A post shared by Jenny Cipoletti (@margoandme) on

Určite viete, o aké nohavice sa jedná. Úzke skinny rifle sa dnes jednoducho už nenosia a nahradili ich rozšírené nohavice, ktoré nielenže dobre vyzerajú, ale takisto sú aj omnoho pohodlnejšie. Tieto nohavice nájdete v obrovskom množstve materiálov, farieb a vzorov. V súčasnosti sú mimoriadne štýlové a budú sa nosiť počas celej jesene. Ak teda uvažujete, čo si kúpiť na spodnú časť tela, tieto nohavice by vás nemali obísť.
Okrem toho, ich výhodou je aj to, že ich môžete nosiť počas dňa s teniskami a večer stačí vymeniť topánky za lodičky a vyraziť do ulíc.

Plášte

Jeseň je známa svojim nestálym počasím a neustálymi dažďami. Ak potrebujete niečo teplejšie a štýlové, mali by ste staviť na plášť. Nie však hocijaký. Dnes sa na trhu nájdu najmä plášte bez rukávov, ktoré vyzerajú veľmi žensky, romanticky a štýlovo. Ak k takémuto kúsku skombinujete klobúk, máte vyhraté!

Leopardí vzor

Pamätáte si na boom, ktorý pred rokmi spôsobil leopardí vzor? Ak naň spomínate s nechutenstvom, nečudujeme sa vám. Tento vzor bol úplne všade, na všetkom a nosil o úplne každý. Tento rok sa vracia, no nebojte sa! Tento raz len v jemných detailoch ako sú kabelky, šále alebo šatky. Ak sa však nebojíte, môžete staviť aj na kabát v tomto vzore. Dávajte si však pozor s čím ho skombinujete, pretože sa hodí len k tmavším kúskom.

Midi sukne

V lete sú štýlové mini, na jeseň zas midi. O čom hovoríme? O sukniach! Midi sukne sú tu neustále, no len málokedy príde veľký boom, ktorý ich vynesie tak vysoko, ako tento rok. Pri týchto sukniach si však musíte dávať pozor, pretože sa nehodia úplne každému.  Najlepšie vyniknú na žene, ktorá je vysoká a štíhla. Nižšej žene by mohli ubrať centimetre.
K tejto sukni pokojne skombinujte vysoké opätky, no nemusíte sa báť vyskúšať ani tenisky! Móde sa medze nekladú, a preto, ak chcete niečo vyskúšať, určite sa na to dajte!

Logá známych značiek

You know what’s up.. ?

A post shared by MICAH GIANNELI (@micahgianneli) on

Dajte vedieť úplne každému čo nosíte! Dnes sa totižto v móde ukazujú aj veľké logá známych značiek, ktoré sa niekedy schovávali na papierové ústrižky. Túto jeseň by ste si do svojho šatníka mali zaobstarať aspoň jedno tričko alebo mikinu, ktorá dá každému v okolí najavo, čo nosíte.

Oversized oblečenie

Tak ako aj po minulé roky, tak aj na túto jeseň sa zas vracajú oversized kúsky ako napríklad bundy, mikiny či nohavice. Tohto trendu sa niektorí boja, no určite sa pred ním neschovávajte! Veľké veci na človeku vyzerajú omnoho lepšie, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Vyskúšajte tento trend aj vy! Okrem toho, že vyzerá dobre, budete sa cítiť neskutočne pohodlne.
P.S.: Ak takýto kúsok skombinujete s lodičkami, vznikne vám elegantný outfit!


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.