Krásna kolekcia FENTY od speváčky Rihanny

0

Určite každý z vás pozná krásnu speváčku Rihannu, ktorá sa preslávila už dávnejšie v speváckom svete. Dnes je obľúbená nielen ako speváčka, ale aj ako módna návrhárka, ktorá má skvelé módne kúsky. Jej módna značka s názvom FENTY patrí medzi veľmi obľúbené po celom svete. Síce je značka pomerne drahá, určite sa oplatí kúpiť si aspoň jeden kúsok, ktorý vám vydrží veľmi dlho.

Speváčka Rihanna toho stihla za pár rokov naozaj veľmi veľa. Okrem perfektných pesničiek, ktoré sú hitami a zapamätajú si ich celé generácie, má však na konte aj krásnu kolekciu FENTY. V tejto kolekcií nájdete najmä topánky so stuhami, ktoré sú veľmi známe po celom svete, Okrem topánok však nájdete u nej aj kozmetiku, ktorá je nielen luxusná, ale aj kvalitná.

Topánky

Landed for spring. New #FENTYXPUMA SS17 out now. Click the link up ? to shop.

A post shared by FENTY PUMA BY RIHANNA (@fentyxpuma) on

Rihannina kolekcia toho má naozaj veľmi veľa. Vybrať si môžete z mnohých kúskov, ktoré vás očaria na prvý pohľad. Jej tenisky sú výnimočné najmä vďaka tomu, že namiesto šnúrok majú krásne stuhy. Tie sú zaujímavé a veľmi ženské. Aj keď sa ich cena niekedy vyšplhá cez 100€, určite sa vám oplatia. V celom outfite perfektne dotvárajú celok a hodia sa ku všetkému.

Chic for summer. Get the exclusive new colors NOW. Shop #FURSLIDE and more #FENTYXPUMA at the link in bio.

A post shared by FENTY PUMA BY RIHANNA (@fentyxpuma) on

Okrem tenisiek však nájdete v ponuke aj krásne šľapky, ktoré sú zaujímavé a úplne iné, ako by ste očakávali. Zaujímavosťou topánok je to, že sú zo semišu. Tým pádom vyzerajú naozaj elegantne a výnimočne. Stavte na zaujímavé topánky aj vy!

Puma tenisky FENTY Footshop.sk
Šľapky FENTY Footshop.sk
Sandále FENTY Footshop.sk

Out now: Get #THECREEPER with a spring twist before it's gone. Shop the link in bio. #FENTYXPUMA

A post shared by FENTY PUMA BY RIHANNA (@fentyxpuma) on

Oblečenie

Rihanna má okrem topánok aj kolekciu s oblečením. Tú môžete vidieť najčastejšie na rôznych týždňoch módy a prehliadkach, kde sú významní dizajnéri. Medzi nich patrí aj Rihanna, ktorá to s módou vie. Oblečenie, ktoré si môžete kúpiť aj vy Rihanna navrhla pre značku Puma. Športové oblečenie si tak jednoducho môžete kúpiť aj vy a budete sa v ňom cítiť skvelo. Oblečenie je športovo-elegantné a štýlové.

Kozmetika

Holiday #GALAXY collection. You ready? Friday Oct 13th. @sephora @fentybeauty #sephoralovesfentybeauty

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Ako sme už spomínali, kozmetika je veľmi kvalitná a budete s ňou spokojní. V ponuke nájdete napríklad očné tiene, rúže či mejkapy. Stále ste sa nerozhodli? Nakúpte si toho viac, kozmetika je za príjemné ceny.
Na Youtube však môžete nájsť aj Rihannine videá, v ktorých ukazuje, ako sa perfektne nalíčiť. Dajte si od nej poradiť!


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/footshop-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.