Kozmetické výrobky, ktoré možno nepoužívate, no mali by ste začať!

0

Počuli ste už o niekoľkých kozmetických produktoch, no stále ste ich neskúsili, pretože ste buď nemali odvahu alebo sa vám zdali zbytočné? Jednoducho, nepotrebujete ich, máte svojich obľúbencov a stálice, ktoré nič neprebije. Dnes vám však predstavíme niekoľko produktov, ktoré si myslíte, že nepotrebujete, no v skutočnosti je to naopak.

Kozmetických výrobkov nájdete na trhu naozaj veľké množstvo. Či už na tvár, telo alebo na vlasy. V obchodoch, najmä drogériách, sa regále a police prehýbajú pod veľkým množstvom produktov, ktoré ste možno nikdy neskúsili. Zmeňte to a stavte na tieto výrobky!

Podkladová báza pod mejkap

Používate pod mejkap krém na pleť alebo si nedávate nič? Krém môže byť skvelý, hydratuje pokožku a budete si myslieť, že je aj skvelým podkladom, no opak je pravdou. Práve krém vám môže spôsobovať nepekné mastné miesta na pokožke a neskôr vám môže zliať dokopy úplne celý mejkap. Stavte na podkladovú bázu, ktorá vám hydratuje a vyživuje pokožku, pripraví ju na mejkap a hlavne, celú ju vyhladí. Možno sa vám to zdá neuveriteľné, no je to tak. Veľmi jednoducho si pleť vyhladíte a mejkap na ňu pôjde oknoho lepšie. Takisto na nej bude aj držat omnoho dlhšie.

Rimmel Natural Bronzer
Dermacol transparentný púder
Rozjasňovač Freedom Pro

Bronzer

Tmavšia pokožka? Za žiadnu cenu nepoužívajte o jeden či dva odtiene tmavší mejkap alebo púder. Ak chcete mať tvár tmavšiu a prirodzenú, stavte na bronzer. Ten pridá vašej pokožke nádych hnedosti. Okrem toho ním môžete veľmi jednoducho aj kontúrovať napríklad lícne kosti.

Rozjasňovač

Nikdy ste ho neskúšali? Robíte veľkú chybu! Dnes sa drží každá správna žena milujúca kozmetiku heslom: Čím lesklejšie a rozjasnené, tým lepšie! Rozjasňovač sa dáva na vrchnú časť líc, kde vám skvelo rozjasní vrchnú časť tváre. V kombinácií s bronzerom, ktorým by ste si vykontúrovali lícne kosti, je to skvelý kontrast, ktorý sa dnes nosí.

Bezfarebný púder

Videli ste už v obchode tento produkt? Možno ste si klopali na čelo, čo to vôbec je. Bezfarebný, inak povedané aj transparetný, púder je veľmi obľúbený púder za posledných pár mesiacov. Mnohé ženy si totižto nevedia vybrať svoj odtieň pleti. Práve vtedy nastupuje do hry transparentný púder, ktorý sa postará o to, že sa bude hodiť každej jednej žene. Netreba si vyberať žiaden odtieň. Vašej pokožke sa tak jednoducho prispôsobí. Nikdy sa tak nestane, že by ste boli žltá, oranžová alebo príliš bledá.

Korektor

Zázračné slovíčko, ktoré sa dnes spomína úplne všade. Ak nemáte korektor, akoby ste nežila. Utekajte do obchodu a jeden či rovno dva si kúpte. Predtým si však prečítajte, na čo vôbec tto vecička používa. Korektor je výrobok, ktorým skvelo zakryjete úplne všetko. Aplikuje sa na mejkap, napríklad na tmavé kruhy pod očami alebo na nejaké nedokonalosti, ktoré sa vám na tvári vyskytli. Zázrak v malej tube!


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/notino-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.