Kokosová voda: Živý zázrak prírody!

0

Určite ste mohli zaregistrovať mnohé články o kokosovej vode. Jej popularita sa neskutočne zdvihla najmä vďaka jej účinkom a zložení, ktoré je viac ako výborné. Skúšali ste ju? Ak nie, určite by ste mali, pretože okrem toho, že veľmi zdravá, dokáže potlačiť chuť do jedla a vám tak vytvoriť postavu, po ktorej ste vždy túžili.

Novoročné predsavzatia o vysnívanej postave sa možno rozplynuli, no zdravé stravovanie by ste mali dodržovať stále. Okrem toho, že tým dosiahnete naozaj krásnu postavu, dokážete do tela dostať mnohé vzácne a dôležité látky, ktoré určite potrebujete. Zaženie smäd ako klasická voda a pomôže vám pri spaľovaní tukov. Za vyskúšanie teda určite stojí.

Zlá pokožka? Nikdy viac!

Trpíte akné či inými pupienkami na tvári a po celom tele? Nemusíte sa viac nad týmto pozastavovať. Vedci totižto zistili, že kokosová voda napomáha  pri boji proti zlej pokožke a akné. Okrem toho, že ju pijete, môžete ju použiť aj pri sprchovaní. Zvláčni vám pokožku a dodá hydratáciu, ktorú potrebuje.

Bio kokosová voda
Kokosový olej
Kokosová múka

Poradí si hravo aj s opicou!

Mali ste ťažkú noc? Ničoho sa nebojte! Stačí vám pohár či dva kokosovej vody a budete ako znovuzrodení! Zásobí vás dôležitými živinami, ktoré vám alkohol počas noci odobral a doplní ich. Vám bude dobre a vaše telo sa vám poďakuje.

Znižuje krvný tlak

Trpíte vysokým tlakom? Neskúšajte to s tabletkami alebo rôznymi inými doktorskými radami, ktorí vás zásobia stále liekmi. Skúste to prírodne, ako napríklad kokosovou vodou, ktorá ho efektívne znižuje. práve neprimeraná hladina elektrolytov zvyšuje krvný tlak. Vzhľadom k tomu, že kokosová voda ich má dostatok, dokonalo ich vyrovná a bude vám omnoho lepšie. Vyskúšajte a uvidíte!

Koľko a ako ju konzumovať?

Mnohí kokosovú vodu milujú, no iní jej neprišli na chuť. Ak vám nechutí piť ju len samotnú, môžete ju zmiešať s čistou vodou. V zásade nie je určené, koľko by ste jej mali vypiť. Dôležité je, aby ste poznali jej energetickú hodnotu, ktorá sa pohybuje od 40 do 60 kalórií. Môžete ju kúpiť vo fľaši, pri tom si však dávajte pozor na zloženie, v mladom kokose ako úplne čerstvú alebo v plechovkách. Je len na vás, po ktorej siahnete.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/pilulka-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.