Jesenné trendy: Čo bude IN túto sezónu?

0

Aj vy pri týchto teplách myslíte na príjemné jesenné teploty, oranžové lístie a vrstvenie oblečenia? Ničoho sa nebojte, jeseň je tu čo nevidieť a síce sa mnohí, najmä tí školopovinní, netešia, vy si už môžete brúsiť zuby na tie najlepšie kúsky, v ktorých budete vyzerať perfetne! Máte radi vrstvenie obelečenia, teplé svetre a tmavšie farby? Síce ponuré, upršané a chladnejšie počasie prináša skôr depky, neź dobrú náladu, vy si ju môžete zlepšiť nakupovaním. Keď sa však poponáhľate a pôjdete najnovšie trendy kúpiť uz tento mesiac, výrazne ušetríte!

Nakupovanie v predstihu

Mnohí ľudia si myslia, že nakupovanie v predstihu je omnoho drahšie a zľavy prichádzajú väčšinou až po sezóne alebo na jej konci. Niekedy to je pravda, no dá sa nakúpiť aj v predstihu a lacnejšie. Ak nechcete nakupovať dopredu, pretože si nie ste istí, aké bude počasie, zistite si aspoň to, aké budú tredy túto jeseň. Obchody sa pomaly začínajú oblečením plniť, a preto by ste nemali zabúdať na tie svoje obľúbené a ísť pozrieť, čo si neskôr kúpite.

Farby jesene

Ak sa pýtate, aké farby budú tento rok IN, môžete byť pokojní a nemusíte vyhadzovať polovicu svojho šatníka. Už dávno nie je tá doba, kedy sa trendy menili o 180 stupňov. Sú neustále veľmi podobné a bude vám stačit oblečenie už len doplniť o pár nových kúskov. Medzi TOP farby jesene sa radia vínová červená – burgundy, horčicová žltá, tmavá oranžová, zelená, čierna, karamelová či hnedá. Tieto farby sú perfektné a hodia sa každej jednej postave. A nielen to. Hodia sa úplne každej žene, či už chodíte do práce, v ktorej máte určitý dress-code, preferujete dievčenský štýl alebo len ste milovníčky tmavých farieb.

Dámske gumové topánky
Členkové topánky s prackami
Tmavomodré gumové topánky 

Klobúky a doplnky

Medzi perfektné doplnky minulej jesene patrili klobúky. Tie sú IN stále, no pridali sa do nich rôzne ozdoby či dokonca strapce. Nebojte sa ukázať niečo, čo je vo vás! Z doplnkov stavte na jemné retiazky, či už v podobe náramkov alebo náhrdelníkov, je len na vás. Rovnako budu in aj “chokers”, v preklade pre mnohých “obojky” na krk z deväťdesiatych rokov. Práve tie sa trochu zmenia a to najmä ich šírka. Budú širšie a mnohé nájdete posiate kvetmi. Dôležité sú aj kabelky. Tie držte v podobnom tóne, ako je celý váš outfit. Väčšina žien najradšej staví na čierne.

Vrstvite!

Jeseň je o vrstvení. Práve to dokáže s postavou urobiť zázraky. Nič však nepreháňajte. Najlepšie sú dve, tri, maximálne štyri vrstvy. Na toto ročné obdobie nezabúdajte na koženú bundu. Tá vyzerá najlepšie v čiernom prevedení, no určite dobre spravíte aj keď na nej budete mať nášivky. Celý rok 2017 sa nesie v znamení výšiviek. Okrem toho, že sa nachádzajú na tričkách alebo bundách, znesú ich aj rifle. Dávajte pozor, aby každá jedna vrstva nadväzovala na tú druhú. Ak ste teda zvolili na základ vínovo červenú, určite do nej nekombinujte horčicový odtieň svetra alebo ďalšieho trička. Buďte zladení tón v tóne bez zbytočného preskakovania z jednej farby do druhej.

Niečo na nohy

Nesmieme však zabudnúť ani na nohy! Na jeseň pomaly prechádzame z otvorených topánok a šľapiek do uzatvorenej obuvi, ktorá je omnoho teplejšia. Na čo staviť tento rok? Určite si do svojej zbierky zakúpte aspoň jeden pár kvalitných tenisiek, najlepšie v tmavej alebo bielej farbe, aby sa vám jednoducho kombinovali s každým jedným kúskom, ktorý doma máte. Nezabúdajte ani na jesenné čižmičky, ktoré budu túto jeseň naozaj veľmi IN. Po niekoľkých rolkoch sa znovu vracajú. Nemýľte si ich však s klasickými niizkymi čižmami na zimu. Tieto sú omnoho tenšie a noha sa vám pri celkom príjemných a vyšších teplotách nebude potiť.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.