Jesenná obuv: Čo si obuť?

0

Jeseň je už dávno tu a vy stále nemáte svoje topánky, ktoré by ste najradšej nosili celé toto obdobie? Lodičky by ste mali už schovať na najnižšie miesto do svojho šatníka a vytasiť by ste mali úplne iný typ topánok, ktoré by ste  perfektne a jednoducho skombinovali so všetkými vašimi jesennými kúskami.

Na jeseň sú najvhodnejšie malé čižmičky, nie príliš teplé, gumáky, tenisky alebo nejaké vyššie topánky, ktoré nemajú otvorenú špičku. Určite už nenoste balerínky, lodičky alebo sandále. Aj keď sa vonku raz za čas objaví slnko, nesignalizuje to už vysoké teploty, skôr len to, že je tu jeseň s omnoho nižšími teplotami, ktoré by ste nemali podceňovať.

Členková obuv

Tento typ obuvi je veľmi obľúbený medzi mnohými ženami, ktoré sa snažia kúpiť si topánky vhodné ku všetkému, čo majú vo svojom šatníku. Či už sú to šaty, sukne alebo rifle, nemusíte sa ničoho báť. Všetko s nimi jednoducho skombinujete. Členková obuv je však vhodná aj na chladnejšie obdobie, ako napríklad začiatok zimy. Mnohokrát sú tieto topánky vo vnútri aj zateplené. Ak teda hľadáte niečo podobné, stavte na ne!

Nike tenisky Footshop
Nike Air tenisky Footshop
Nike Arrowz Footshop

Tenisky

U každej poriadnej ženy by nemal chýbať minimálne jeden pár kvalitných tenisiek, najlepšie značkových. Pri kúpe týchto topánok však myslite na to, že by mali byť v neutrálnej farbe ako napríklad čierna, biela alebo tmavo-modrá. Vyhnete sa tak tomu, že si k nim nebudete mať čo obuť. Tenisky patria medzi najpohodlnejšiu obuv, na ktorú sa môžete spoľahnúť vždy. Samozrejme, v zime a v snehu vám ich neodporúčame nosiť, ale inokedy určite áno! Vyzerajú dobre a športová móda skombinovaná s eleganciou sa hodí každému!

Gumáky

Nesmieme však zabúdať ani na gumáky. Tie majú v dnešnej dobe naozaj veľkú moc. Už nespĺňajú len tú praktickú časť, ale aj tú estetickú. Na nohe vyzerajú skvelo, a keď do nich trochu zainvestujete, budete vyzerať aj elegantne a štýlovo! V ponuke obchodov nájdete nohé farby, z ktorých si určite vyberiete. Vaše nohy tak budú vždy v suchu!

Farba a vzor?

Teraz, keď už viete, čo si máte obuť, na rade je ďalšia otázka. Aké vzory či farby budú in v tejto sezóne? Mnohí si neboli istí, či majú staviť na jednoduchosť a jednofarebnosť bez vzorov, alebo trochu experimentovať a nebáť sa toho, čo príde. My vám radíme obe! Prečo? Hneď vám vysvetlíme!

Chcete topánky, ktoré budete môcť nosiť nielen túto sezónu, ale aj tú budúcu? Stavte na jednoduchosť, minimaluzmus a nič prekombinované. Ak tak urobíte, topánky nevyjdú z módy a vy si ich budete môcť obúvať rok čo rok, pokiaľ sa vám nezničia. Nevýhoda topánok s rôznymi motívmi je to, že rýchlo vyjdú z módy. Majú však aj nejaké výhody.

Chcete býť štýlová a vyzerať dobre za každých okolností? Tak stavte na niečo prekombinované, čo nie je len v čiernej, tmavo modrej farbe alebo v hnedej. Práve topánky, ktoré sú niečím zaujímavé upútajú pohľad ostatných a vy tak vyniknete z davu. Síce si ich budete musieť rok alebo každý druhý rok meniť, určite to nebude niečo, čo by ste nezvládli. Samozrejme, ak nedávate za každý pár topánok viac ako 200 eur.

Na záver

Mnohí ľudia sa snažia nakupovať tak, aby si jednotlivé kúsky mohli na seba dávať aj niekoľkokrát a nemuseli ich neustále meniť a kupovať nové. Ak aj vy patríte do tejto skupiny, kúpte si nejaké kúsky, ktoré viete, že nevyjdú z módy. Tu vám odporúčame staviť na jednoduchosť ako čierna, sivá alebo hnedá farba.

Ak však túžite po zmene a výnimočnosti, určite stavte na vyšívané vzory, ktoré sú v tejto sezóne IN. A viete, čo je výhoda? Že budú aj celú jarnú sezónu IN ,takže sa nemusíte báť, že by ste ich neznosili!


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/footshop-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.