Jednoduché účesy, ktoré si vytvoríte za pár minút

0

Najväčší problém, ktorý každé ráno my ženy riešime je najmä to, aký účes si spraviť. Raz nám vlasy odstávajú, inokedy elektrizujú alebo ich máme už niekoľký deň od umytia a nevyzerajú najlepšie. Ak neviete, aký účes si spraviť a nechcete ráno zabiť hodinu jeho prípravou, vyskúšajte jeden z týchto troch, ktoré sme si dnes pre vás prichystali.

Konský vrkoč

Potrebujete si vlasy vypnúť tak, aby vám nikam nepadali či aby vám nezavadzali? Stavte na overenú klasiku a istotu a spravte si konský vrkoč. Mnohé ženy ho nemajú moc v láske, pretože sa im zdá ako moc “ulízaný” účes, no ak si ho spravíte správne, môžete mať vo vlasoch aj objem.

messy-ponytail

Ak sú vaše vlasy už niekoľko dní neumyté a vyzerajú trochu horšie, použite suchý šampón, ktorý vám trochu pomôže. Vlasy si poriadne rozčešte a oddeľte si vlasy zo zadnej časti hlavy. Tie si zafixujte s nejakými sponkami. Nezabudnite si však vlasy predtým jemne natupírovať. Nesmiete to však prehnať, aby účes nevyzeral extravagantne. Vezmite si všetky vlasy, zodvihnite do vrkoča a spravte si konský chvost. Ak chcete, aby váš účes vyzeral ešte lepšie, môžete si vlasy ešte natočiť. Nezabudnite všetko zafixovať lakom.

Silne tužiaci lak na vlasy

Jednoduchý drdol

Patríte k ženám, ktoré nosia doma radi drdoly, no myslíte si, že tento účes nie je vhodný niekam do mesta či práce? Mýlite sa! Tento účes si určite môžete vziať aj medzi ľudí a nemusíte sa zaň hanbiť.

unnamed

Celý postup je veľmi jednoduchý. Stačí si poriadne rozčesať vlasy a pre lepšie držanie celého drdolu vám odporúčame urobiť si konský drdol. Potom si vlasy zatočte dookola, prichyťte sponkami, zafixujte lakom a drdol je hotový!

Penové tužidlo pre zväčšenie objemu

Zapletené vlasy

Pamätáte si ešte na to, keď vám mama zapletala vlasy a celý účes vyzeral naozaj krásne? Aj teraz si môžete urobiť takéto účesy, ktoré vás omladia a idú jednoducho a za pár minút.

easy-half-up

Tento účes si spravíte takisto jednoducho. Stačí si po stranách zapliesť jednoduché tenšie zapletené vrkoče. Tie si potom pripnete krížom cez vlasy a zafixujete lakom.

Tak čo, dali sme vám pár tipov a rád na účesy? Určite jeden z týchto skúste, pretože sú trendy a jednoduché!

Kefa na rozčesávanie dlhých vlasov


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/avon-cz

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.