Inšpirácie od módnych ikon: Čo nosia?

0

Ľudia, ktorí udávajú módne trendy a idú všetkým príkladom. Práve to sú oni, módne ikony, ktoré by ste mali sledovať nielen občas, ale aj pravidelne napríklad na sociálnych sieťach. Vďaka ich radám či fotkám s inšpiráciou na outfity si vykúzlite aj vy doma kombináciu, o ktorej ste možno ani nerozmýšľali a budete sa v nej cítiť perfektne. Tak čo, ste pripravení na prvú nálož módnych ikon, ktoré vám úplne zmenia váš pohľad na štýl?

Jenna Lyons

Jenna je veľmi obľúbená módna návrhárka, ktorá vie, čo sa nosí. Ak si chcete vyskladať perfektný, minimalistický a jednoduchý outfit, určite si nájdite jej konto na instagrame a trochu sa inšpirujte. Vďaka nej totižto zistíte, čo je móda vlastne zač a ako s ňou narábať vo svoj prospech. V mnohých interview prezradila, ako to robí, že je vždy perfektná. Jednoduchá odpoveď: Vie, ako skryť partie, ktoré nechce ukazovať a vie, čo sa jej postave hodí. Na tomto hesle by ste mali stavať aj vy a predtým, ako si niečo kúpite radšej popremýšľať o tom, či sa vám to hodí, máte to s čím skombinovať a či v tom vyzeráte dobre.

Krémové čipkové šaty
Modré pruhované šaty
Krémová tylová maxi sukňa

Caroline Maigret

Hovorí sa, že Francúzky majú jednoducho módu v krvi. Asi je to pravda, pretože Caroline Maigret je nádherná Francúzka, ktorá vie, ako sa správne obliecť. Okrem toho určite stavte aj na účes, na ktorý ona nedá dopustiť. Sú to jednoducho rozpustené vlasy s objemom s ofinkou. Práve ofina dodáva jej tvári zaujímavosť. Ak sa tohto účesu bojíte, naozaj sa nemusíte, pretože je to jedna z klasiky, ktorá nikdy nevymrie. Caroline má veľmi rada aj pánsky štýl, ktorý dokonale skombinuje tak, aby vyzerala prirodzene a žensky. Stavíte na jej štýl a skúsite to aj vy?

Leandra Medine

Nielen módne návrhárky či francúzske modelky sú tie, ktoré majú rozdávať nápady a rady do módy. Leandra Medine je zakladateľkou jedného z najúspešnejších módnych blogov. Presne tak, pred pár rokmi dostali do rúk moc aj bloggerky, ktoré v dnešnom svete módy diktujú nové pravidlá. Poznáte štýl rozšírených nohavíc s názvom culottes? Ak áno, viete o tom, že práve Leandra je jednou z tých, ktorá začala tento trend predvádzať aj na širokej verejnosti? Presne tak. Práve ona je jednou z milovníčok týchto nohavíc, ktoré na ne nedajú dopustiť a tento oversize strih milujú. Skúste ho aj vy a uvidíte, že vám vytvaruje perfektnú postavu!


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.