Inšpirácia od Katy Perry: Aj ženy môžu mať krátke vlasy!

0

Odvšadiaľ počúvate, ako sa krátke vlasy ženám nehodia?Nie je to vôbec pravda! Síce sú dlhé vlasy krásne a možno pre mnohých aj sexi, niekomu môžu dlhé vlasy zavadzať, nehodiť alebo jednoducho tie vlasy nechcú rásť. Ak aj vy máte problém s tým, že všetci vám hovoria, ako sú dlhé vlasy perfektné, dokážte im opak! Krátke vlasy sú tým pravým.

Skúste si spomenúť, pár rokov dozadu, na kontroverznú speváčku Miley Cyrus, ktorá si ostrihala svoje krásne, hnedéa dlhé vlasy. Odrazu sa len objavila s kratučkými vlasmi, ktoré boli z bokov vyholené, nafarbené na čierno a v strede hlavy mala dlhšie vlasy, ktoré boli úplne biele. Miley síce nie je úplne najlepším príkladom, najmä pre mladých sledovateľov, ktorí ju milujú, ale týmito vlasmi len potvrdila to, že krátke vlasy nie sú len pre mužov. Ak sa však pozriete na profil Katy Perry na Instagrame, uvidíte, že to takisto dala najprv na podobný zostrih Miley a neskôr na úplne kratučké vlasy. Ani by ste neverili, že to je ona!

Iba pre chlapov? Kdeže!

Krátke vlasy už nie sú dávno len pre chlapov. Síce si mnohé hviezdičky Hollywoodu dávajú krátke vlasy a neskôr si ich s rôznymi umelými vlasmi predlžujú. V tom majú výhodu, že keď ich krátke vlasy omrzia, majú znova dlhé, len rýchlym pripnutím iných vlasov. V reálnom svete to však tak nefunguje a ak nechcete vyhadzovať peniaze za nejaké drahé umelé vlasy, radšej si dopredu premyslite, či predsa len chcete mať naozaj krátke vlasy.

Dlhé vlasy sa síce nosia, ale nie sú veľmi praktické. Ak vonku fúka alebo je nepríjemné počasie, musíte si urobiť obyčajný vrkoč alebo drdol. Mnohé problémy, ktoré majú ženy či dievčatá s dlhými vlasmi určite poznáte. Krátke vlasy sú okrem štýlovosti aj veľmi praktické. Ráno sa zobudíte a nemusíte riešiť, čo s nimi urobíte.

Maska s keratínom
Silný lak na vlasy
Vyživujúci olej

Mnohé celebrity a známe tváre majú perfektné krátke vlasy. Ako sme na začiatku spomínali, Miley Cyrus či Katy Perry zistili a poznajú čaro krátkych vlasov, ktoré si nechali urobiť. Krátke vlasy miluje aj Kristen Stewart, ktorá však nešla úplne na kratučko, ale predsa len ich mala krátke. Krátke vlasy učarovali aj Anne Hathaway, ktorá vyzerá s nimi ako francúzka, Lily Collins, ktorá iné vlasy snáď ani nemala či Pink, ktorú sme s dlhými vlasmi asi ani nevideli.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/notino-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.