Iná farba očí? Stavte na farebné šošovky!

0

Túžili ste mať vždy inú farbu očí? Či už máte zelenú farbu a chceli by ste modrú, alebo naopak, určite by ste mali staviť na očné šošovky, ktoré vám jednoducho zmenia farbu očí na takú, akú chcete vy. Najlepšie na tom všetkom je to, že nepotrebujete mať dioptrie na to, aby ste mohli mať šošovky. Zaujalo vás to? Tak čítajte ďalej!

Chcete mať konečne takú  farbu očí, akú ste chceli mať vždy? Teraz ju môžete mať hocijakú. Presne tak. Modrá, sivá, zelená, čierna alebo dokonca aj dúhová. Rôzne farebné či crazy šošovky si môžete dnes zakúpiť na špecializovaných internetových obchodoch.

Nie je to vôbec ťažké

Poviete si, super, ale neviem ako si dať šošovky do očí. Nebojte sa, nie je to vôbec ťažké. Po chvíli skúšania zistíte, že vkladanie šošoviek do očí je naozaj jednoduché a ide to ako po masle. Rovnako je to aj s ich vyťahovaním. Šosovky sú mäkké a v očiach ich nebudete vôbec cítiť.

Dôležité je však aj správne uskladnenie. Po každom použití ich dávajte do čistého roztoku, ktoré máte v nádobke, do ktorej dáte svoje šošovky vždy. Ak by ste svoje šošovky nemali v čistom roztoku, môže sa stať, že by ste mohli dostať do očí rôzne baktérie a neskôr aj choroby a zápaly.

Farebné šošovky dioptrické
Farebné šošovky ColorVUE
Farebné šošovky Dimensions

Farba akú chcete aj bez dioptrií

Farbu si vyberiete vždy presne takú, akú chcete. Niektorí však majú radi aj rôzne crazy šošovky ako je napríklad kombinácia niekoľkých farieb či svietiace oči. Ak chcete niečo také aj vy, nemusíte mať dioptrie. Existujú aj také šošovky, ktoré vám zmenia len farbu očí, a preto ich môžu nosiť aj ľudia, ktorí majú dobrý zrak. Ak však patríte k ľuďom, ktorí potrebujú mať dioptrie, farebné šošovky sú aj pre vás.

Zaujali vás farebné šošovky? Určite si zaobstarajte aspoň jeden pár, s ktorým môžete byť zaujímaví.Okrem toho môžu byť farebné šošovky aj skvelým doplnkom do outfitu či skvelo doplnia celý mejkap, ktorý máte na tvári.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/vasesosovky-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.