Hit zimnej sezóny: Mini kabelky!

0

Veľké dámske kabelky, ktoré sú obľúbené aj vďaka priestoru pre mnohé veci sú túto sezónu tabu a na scénu prichádzajú mini kabelky, ktoré si prehodíte cez plece a nebudú vám nikde zavadzať. Na zimných uliciach určite každého ohúrite vďaka crossbody kabelkám, do ktorých vložíte len naozaj potrebné veci a nebude vás nijako zaťažovať.

Trend veľkých kabeliek síce stále ostáva in, no na zimné obdobie sa skôr hodia menšie kabelky, ktoré vám pri objemných kabátoch, šáloch a rukaviciach nebudú nikde zavadzať a jednoducho ich prehodíte cez plece. Problém mnohých žien je ten, že ak majú veľkú kabelku, dajú do nej aj také zbytočné veci, ktoré naozaj nepotrebujú a majú ju veľmi ťažkú. Do malých crossbody kabeliek strčíte len tie najpotrebnejšie veci a uvidíte, že ju nebudete mať vôbec ťažkú.

cso7fw-l-610x610-bag-black-inlove-vintage-tumblr-girl-sweater-jewels

Tmavé farby

Mini kabelky sú v rôznych materiáloch, farbách a dokonca aj tvaroch, takže je len na vás, ktorú si vyberiete. Na zimu sú vhodné skôr tmavšie farby, ktoré moc neťahajú oči. Medzi tie najobľúbenejšie patria napríklad burgundy červená (vínová), karamelová, sivá, béžová, hnedá či čierna. Posledné dva roky je na prvých priečkach ťavia hnedá, v ktorej nájdete aj mnohé kabáty. Dbajte na to, aby vám kabelka skvelo sadla k celému outfitu a nebila sa s ostatnými farbami.

bgp9201_-13

Farby roka

Farby roka sa vždy menia, no niektoré ostávajú aj z minulých rokov. Svoje postavenie si dlho držia vínová červená či horčicová žltá, ktoré sa tešia veľkej popularite. Síce sú trochu živšie ako čierna či hnedá, určite na ne stavte aj počas jesene a zimy. Dokážu perfektne oživiť outfit a budete z davu vyčnievať.

cute-casual-outfit-ideas_7_1

Doplnky

Kabelky majú aj rôzne ozdoby a doplnky. Ak máte radi jednoduchosť, kúpte si jednoduchú jednofarebnú kabelku, ktorá sa vám bude hodiť ku všetkému. Ak patríte skôr k ľuďom, ktorí radi kombinujú aj nekombinovateľné, vyberajte si kabelky, ktoré majú rôzne ozdoby, kamienky či zipsy.

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.