5 filmov, ktoré budú mať premiéru v roku 2019 a určite ich nesmiete zmeškať!

0

Filmy a televízne relácie sú pravdepodobne jednou z najobľúbenejších foriem zábavy každej modernej osoby. Niektoré filmy sú ikonickými a pozrú si ich milióny ľudí, ktorí každoročne čakajú na pokračovanie. Dnes je veľmi známe, že filmy, ktoré majú vyjsť o niekoľko mesiacov alebo rokov, majú veľkú reklamu a mnohé trailery, vďaka čomu sa fanúšikovia stále viac a viac tešia na samotné premietanie. Dnes vieme už o niekoľkých zaujímavých filmoch, ktoré majú vyjsť na budúci rok a nevieme sa na ne prestať tešiť. Toto je  druhé pokračovanie článku o filmoch, ktoré by ste mali určite vidieť a nemali by vám ujsť!

Captive State

Dátum vydania: 29. marec
Film je umiestnený na predmestí Chicaga a rozpráva o živote miestnych obyvateľov, ktorí boli okupovaní mimozemšťanmi posledných desať rokov. Ľudia sú rozdelení do dvoch skupín. Niektorí z nich s mimozemšťanmi spolupracujú, niektorí sa zas stávajú s rebelmi. Cudzinci skúmajú tento komplikovaný vzťah a ľudia zanechávajú všetky svoje problémy za sebou. Tento americký sci-fi triler je skvelou voľbou pre ľudí, ktorí majú radi Rise of the Planet of the Apes. Film je natočený rovnakým režisérom Rupertom Wyattom, čo znamená, že film bude naozaj dynamický a krásny.

Televízor Panasonic TX Hej.sk
Televízor LG OLED Hej.sk
Televízor LG OLED 65B Hej.sk

Shazam!

Dátum vydania: 5. apríla
Aj tu máme zaujímavý film o superhrdinoch, ktorý je však viac zábavný ako vážny. Rozpráva príbeh o zábavnej DC postave, chlapíkovi, ktorý chráni svojho priateľa pred šikanovaním v škole a neučí ho premeniť sa na dospelého hrdinu pomocou jediného slova: Shazam! Film vyzerá veľmi sľubne a pravdepodobne bude veľmi zábavný a milý. Samozrejme, bude aj plný akčných sekvencií, no takisto aj dobrých vtipov, ktoré si zamilujete. Nájdite si v apríli čas, na príjemný a zábavný film.

Pet Sematary

Dátum vydania: 5. apríla
Ďalší film, ktorý vyjde 5. apríla má názov Pet Semetary. Pamätáte si film z roku 1989 o rodine, ktorá sa presťahovala do malého mesta, ktoré sa nachádza v blízkosti cintorína a indického pohrebiska. Film je stále jednou z najlepších úprav kníh Stephena Kinga. Teraz Paramount Pictures oznámil dátum vydania remake hororového filmu. Je ťažké predstaviť si, ako urobiť tento film ešte desivejší, no režiséri sú istí, že to dokážu. Takže, všetci fanúšikovia Stephena Kinga by mali byť naozaj veľmi šťastní, pretože ak vás všetky predchádzajúce filmové tipy, ktoré sme vám spomenuli, nezaujali, tento vás určite dostane!

Avengers 4

Dátum vydania: 3. máj
Toto pokračovanie Avengers: Infinity War, ktoré bolo vydané v roku 2018 a Avengers: Age of Ultron, ktoré bolo vydané v roku 2015, ukončí epický príbeh Avangers. Avangers a Strážcovia galaxie sa zjednotia a začnú poslednú časť vojny proti Thanosovi, ktorý je majiteľom nekonečného Gauntletu a je hrozbou pre celé ľudstvo. Záverečný akt vojny medzi hrdinami a zlým darebákom definuje ich život. neexistuje ešte oficiálny trailer, ale sme si istí, že film bude explóziou a fanúšikovia budú šalieť.

John Wick 3

Dátum vydania: 17. mája
Toto je tretí film o živote Johna Wicka. Po vražde v hoteli, klany lovia Johna. Začína teda bojovať aj s tými najnebezpečnejšími ľuďmi, ktorí by ho mohli pripraviť o život. Prvé dve časti sú považované za najštýlovejšie a najakčnejšie za posledných päť rokov. Proces nakrúcania ďalšieho filmu sa práve teraz deje a jednou z hlavných úloh bude zohrávať Halle Berry. Film bude vydaný 17. mája a myslíme si, že bude tak dobrý, ako dve predchádzajúce časti.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/hej-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.