Chudnite rýchlo a bez námahy – stavte na koreniny!

0

Chudnutie je veľkým trendom a problémom, ktorý trápi mnoho ľudí, najmä žien. Každá druhá žena je nespokojná so svojou postavou a neustále chudne. Diéta, ktorá sa premení na kolotoč nejedenia a prejedania sa by mal skončiť a to hneď teraz. Skúste jesť zdravo, zaraďte do svojho jedálničku tieto pochutiny a uvidíte, že schudnete rýchlo, jednoducho a úplne bezbolestne.

Napadá vám pri slove chudnutie ďalšia z radu diét, ktoré nefungujú, vy ste hladní a nervózni? Hneď teraz na to zabudnite. Chudnutie môže byť aj príjemná vec, pri ktorej aj zabudnete, že idú kilá dolu. A naozaj aj pôjdu! Stačí, ak budete konzumovať tie správne jedlá a koreniny, ktoré vám pomôžu schudnúť!

Čili a kajenské korenie

Určite ste o ňom už počuli. Okrem toho, že je to poriadne silná korenina, urýchľuje metabolizmus a vďaka tomu spálite každé jedno jedlo omnoho rýchlejšie akoby ste predpokladali. Nemusíte sa potom toľko obmedzovať v jedle či behať na páse dlhé hodiny. Základom je látka kapsaicín, ktorá je alkaloidom. Vďaka tomu, že má pálivý efekt už len naznačuje, čo urobí so zbytočnými kalóriami vo vašom tele. Pekne ich všetky do jednej spáli. Pozor si však musíte dávať na dávkovanie. Neprechádzajte z nízkej dávky na vysokú veľkým skokom. Jednoducho navyšujte objem jeden dávky. Čili je vhodné do každého jedného slaného jedla. Či už to je polievka, mäso alebo ryba.

Čilli
Kajenské korenie
Škorica

Škorica

Škorica patrí medzi obľúbené koreniny, ktoré sú vhodné najmä do sladkých jedál. Okrem toho, že vám do jedla prinesie skvelú a výraznú chuť, váš metabolizmus sa konečne rozbehne a vy budete spaľovať ako na bežiacom páse. Dokáže zvýšiť aj pocit sýtosti, takže nebudete mať po zjedení jedla so škoricou chuť na ďalšie. Hodí sa najmä v kombinácií s jablkami, no vhodná je aj na dochutenie kávy či jogurtu.

Zázvor

V mnohých článkoch nájdete určite neskutočne veľa chvály na zázvor. Jeho zázračné účinky proti všetkým chorobám, ktoré poznáte, objavili už snáď všetci. No nie všetci vedia o jeho skvelých výhodách, ktoré prináša do organizmu pri chudnutí. Okrem toho, že pôsobí zahrievacím procesom, výrazne pomáha regulovať hladinu cukru v krvi. Nebude vás teda mátať chuť na sladké hneď po niečom slanom či naopak. Zabraňuje prudkým vzostupom a pádom glukózy, čo má za následok, že udržiava metabolické procesy v stabilnom režime. Vy tak budete chudnúť ani o tom nebudete vedieť!


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/biocare-sk

Zdielať

O autorovi

Naďa Černá

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.