Časté chyby v móde, ktoré robia muži

0

V našich článkoch sa často zameriavame na ženskú módu, o ktorej by sa dalo hovoriť naozaj veľmi veľa. Rovnako je to aj na druhej strane čitateľov. Ženy veľmi radi čítajú články o móde. Omnoho radšej ako muži, ktorí móde nevenujú toľko času, ako opačné pohlavie. Dnes sme si však pripravili celkom praktický článok pre všetkých mužov, ktorí chcú vyzerať za každých okolností dobre. Trik spočíva v tom, že nepotrebujete nakupovať desiatky kúskov oblečenia. Stačí vám pár, ktoré dobre skombinujete.

Nielen ženy, ale takisto aj muži robia v móde časté chyby. Niektorí si to priznajú, iní len mávnu rukou a je im to jedno. Ak však chcete vyzerať čo najlepšie, mali by ste sa vyhnúť týmto najčastejším chybám, ktoré robíte. Je to len pre vaše dobro a uvidíte, že ak sa vyvarujete týmto chybám, budete vyzerať ešte lepšie, ako doteraz!

Rukávy zakrývajú vaše hodinky

Nosíte radi hodinky na svojom zápästí? Mali by ste vedieť, že pri ich nosení by ich rukáv z košele nemal zakrývať. Pôsobí to veľmi zle a pod košeľou máte zbytočne nepekné pokrčené miesta, ktoré vám hodinky robia. Ak teda nosíte hodinky, určite by ste si mali rukáv, či už z košele, trička alebo nejakej mikiny, vyhrnúť nad hodinky. Práve hodinky sú často veľmi pekným doplnkom, ktorý doplní celý váš outfit.

Modrá košeľa ZOOT.sk
Bielo-čierna košeľa ZOOT.sk
Bledo-modrá košeľa ZOOT.sk

Potlače na tričku

Nehovoríme, že sú zlé. Potlače sa dnes nosia a vyzerajú skvelo, no mali by ste vedieť, že ak oblečenie vrstvíte, čiže si na tričko dáte napríklad koženú bundu alebo nejakú inú bundu, mali by ste sa potlačiam vyhnúť. Tie totižto robia z outfitu akoby jednoliaty útvar, ktorý nie je príliš pekný. Najlepšie urobíte, ak si k svetru alebo bunde vezmete čisté tričko bez potlače.

Yes or No? #gentwithclassicstyle

A post shared by GentWith Classic Style (@gentwithclassicstyle) on

Tričká s krátkymi rukávmi

Určite aj vy radi nosíte tričká s krátkymi rukávmi. Krátke rukávy by však nemali byť po vaše lakte. Najlepšie urobíte, ak si vyberiete také krátke tričká, ktoré sú niekoľko centimetrov nad nimi, pretože vám tak opticky neskracujú ruky a dokonca vám dokážu pridať aj nejaké tie centimetre pri bicepsoch. Takéto tričká vyzerajú mužnejšie a dokážu spraviť s postavou zázraky narozdiel od tých tričiek, ktoré majú rukávy až moc dlhé a sú neforemné.

Buď opasok alebo traky

Ak potrebujete, aby vám nohavice niečo chytilo a nosíte aj traky a aj opasok naraz, určite by ste to mali okamžite prestať robiť, pretože to nevyzerá vôbec dobre a ničí do celý dobrý dojem. Vyberte si jedno a t buď opasok alebo traky. Ak máte oblek, odporúčame k bielej košeli čierne alebo iné tmavé traky, ktoré outfit oživia.

Neožehlené oblečenie

Možno nestíhate, a preto ste si nestihli košeľu vyžehliť alebo ste mali oblečenie dlhšie v šatníku a pokrčilo sa. Určite by ste si ho však nemali vziať na seba, ak je pokrčené. Nevyzerá to vôbec dobre a pokazíte dobrý dojem z celej vašej osobnosti. Pekné a vyžehlené oblečenie dáva totižto úplne iný dojem. Presne ten, ktorý by ste chceli.

Nezastrčená košeľa

Ak radi nosíte košeľu mali by ste vedieť, že vyzerá omnoho lepšie, ak je zastrčená v nohaviciach, ako keď vám len tak „lieta“ na nohaviciach. Či už idete do práce alebo len tak do mesta, určite si košeľu zapravte.

Zlá veľkosť oblečenia

Len si to predstavte. Oblečiete si tričko, ktoré je vám príliš obtiahnuté alebo si náhodou oblečiete nejakú košeľu, ktorá sa vám na bruchu roztvára. Určite pri tej predstave pokrčíte nosom. Presne tak to robí väčšina ľudí. Takýto outfit vyzerá veľmi zle a dávate do sveta dojem, že ste dlho nenakupovali alebo ste pár kíl nabrali. Ak chcete vyzerať dobre, mali by ste spraviť poriadne čistenie vášho šatníka a okamžite si vybrať niečo nové, čo vám bude svedčať a určite sa vám nebudú otvárať gombíky samé od seba.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.