Bytové doplnky, s ktorými si váš domov zútulníte!

0

Rozdiel medzi slovom dom a domov je veľmi veľký. Dom je len miesto, budova, v ktorom môžete bývať, no domov je miesto, kde sa stretávate s rodinou, žijete v ňom a tešíte sa každý deň, keď prídete z práce a zrelaxujete celé svoje telo. Práve domov si musíte vedieť krásne zútulniť, aby ste sa v ňom cítili najlepšie.

Kvetináč a kvety

Byt alebo dom si môžete veľmi jednoducho zútulniť napríklad pomocou kvetov, ktoré vám spríjemnia celý deň a celá miestnosť bude vyzerať omnoho lepšie. Ak však nechcete mať iba kvety vo vázach, skúste to spraviť inak. Kúpte si krásny črepník či kvetináč, ktorý sa vám hodí dizajnovo a farebne k zariadeniu bytu a uvidíte, že to bude vyzerať omnoho lepšie.

Ste skôr kreatívna duša a chcete si spraviť niečo vlastné? Kúpte si čistý kvetináč, ktorý nie je nijak pokreslený či popísaný a sami si naň niečo nakreslite. Bude to vyzerať originálne a vy sa budete môcť popýšiť niečim novým a vlastným.

Plastia Mimosa plastový obal na kvetináč
Plastia Luna obal na kvetináč

54ff822633182-living-rooms-masculine-de

Koberec

Koberce patrili medzi veľké tabu ešte pred pár rokmi. Všetci si predstavovali tie nechutné koberce, ktoré si pamätali z detstva väčšinou u starých rodičov. Doba sa však posunula a krásne koberce s rôznymi potlačami, z rôznych materiálov a v mnohých farbách, ktoré sa budú určite hodiť do vášho domu či bytu. Koberce sú súčasťou interiéru a ich výber je nemenej dôležitý ako výber nábytku.

Niektorí ľudia uprednostňujú plávajúcu podlahu, no iní sú za koberce a musíme povedať, že niekedy majú koberce veľkú výhodu. Síce sa stáva, že čistenie je dlhšie a náročnejšie, stojí to za to. Pri chôdzi sú príjemné a jemné a vyberajú si ich väčšinou ľudia, ktorí majú menšie deti.

Kusový koberec Star červená
Vlnená predložka Kožušina biela

fff

Správne farby

Viete, ktoré farby sú tie najlepšie do interiéru? Je to napríklad modrá, ktorá patrí medzi upokojujúce farby. Má harmonizujúci účinok a znižuje tepovú frekvenciu. Jej pôsobením tíši bolesť a chladí. Ak nemôžete spať, kúpte si modrú lampičku, ktorá vám pomôže zaspať.

Zelená je farba rovnováhy a dodáva energiu. Dá sa jednoducho kombinovať aj s inými farbami, takže nebudete mať problém kúpiť si do takéhoto interiéru aj iné doplnky.

Fialová farba je poslednou dobou veľmi obľúbená nielen na módnych kúskoch ale aj v interiéroch. Farba pôsobí na vedomie a inšpiráciu, pomôže pri depresiách a migrénach.

Žltá zas pôsobí skvelo na únavu a doplní vás energiou. Je to len na vás, ktorú farbu si vyberiete. Každá má nejaké výhody, ktoré budete milovať, no vyberajte si hlavne takú farbu, ktorá sa vám páči.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/4home-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.