Aplikácie, s ktorými určite schudnete!

0

Nestihli ste so svojou postavou spraviť radikálne zmeny a novoročné predsavzatia sú už dávno zahltené prachom? Ničoho sa nebojte! Do leta máte čas ešte skoro dva mesiace, a preto by ste si mali uvedomiť, že to je stále dostatok času na to, aby ste dali dolu nejaké tie prebytočné kilá, zbavili sa tukových zásob po dlhej zime a jednoducho si vytvarovali postavu tak, aby vyzerala čo najlepšie.

Leto je pomaly pred dverami a vy sa hanbíte vyjsť na pláž v plavkách? Žiadny strach. Máme pre vás overené aplikácie, ktoré vám pomôžu zatočiť s kilami raz a navždy a do leta vám vytvarujú perfektnú postavu, po ktorej ste vždy sľúbili. Viete, o ktorých aplikáciách je reč?

Nike Training Club

Značka Nike je veľmi obľúbená nielen medzi športovcami, ale aj ľuďmi, ktorí sa vedia dobre obliekať. Keďže produkty tejto značky sú skôr orientované na športové využitie, môžete nájsť aj rôzne aplikácie, ktoré táto značka vyvinula. Medzi ne patrí aj Nike Training Club, jedna za najpopulárnejších aplikácií na cvičenie, ktorá vám perfektne vytvaruje postavu vďaka krátkym, no účinným športovým programom. Programy sú tam naozaj pre každého, čo už cvičiť len začínate alebo ste už pokročilí. Vo výbere však nájdete aj rozdelenie na kardio – čiže cvičenie, s ktorým spaľujete alebo silový tréning – čiže cvičenie, pri ktorom si budujete svalovú hmotu. Výber je len na vás.

Nike Running

Druhá aplikácia, ktorú musíme spomenúť je takisto aplikácia od Nike. Ak radi beháte, či už vonku alebo vo vnútri, určite si zaobstarajte Nike Running, ktorá vám spočíta odbehnuté kilometre, ukáže vám dráhu, po ktorej ste bežali, vypočíta vám celkovú priemernú rýchlosť a spálené kalórie. Celkom fajn na jednu appku, ktorú si stiahnete zadarmo, no nie?

MyFitnessPal

V poslednej dobe je veľmi obľúbené počítanie energetického výdaja, vďaka čomu môžete efektívne a rýchlo chudnúť. Presne na takéto niečo je ako stvorená aplikácia MyFitnessPal, ktorá sa postará o úplne všetko. Nájdete v nej desiatky tisíc rôznych potravín, ktoré máte aj vy doma a konzumujete ich a samozrejme, nesmieme zabudnúť ani na makroživiny, ktoré tam máte takisto úplne všetky na očiach.

Samsung Galaxy S8
iPhone 7 Gold
iPhone 7 Red

Interval Timer

Radi cvičíte sami, no potrebujete si dávať intervaly? Určite na to nie sú vhodné stopky, pretože tie vám nebudú ukazovať samotné intervaly, jedine vám budú počítať celkový čas. Pre intevalové cvičenie je vhodná aplikácia Interval Timer, ktorá vám spočíta úplne všetko a nastaví jednotlivé intervaly presne podľa vás.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/alza-sk
https://www.kuponovnik.sk/obchod/hej-sk

 

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.