Aplikácie, ktoré vám pomôžu na cestách! (2. časť)

0

Dnes pre vás máme druhý diel aplikácií, ktoré vám pomôžu na cestách! Ak hľadáte pomocníkov, vďaka ktorým budete vždy vedieť cestu, kam ísť, určite sa nikdy nestratíte a budete sa cítiť všade perfektne. Dajte si pomôcť a stiahnite si aplikácie, ktoré sú zadarmo!

Booking.com

Booking.com je veľmi známa webstránka, na ktorej sa dá jednoducho orientovať. Nájdete si tam vždy ubytovanie za perfektné ceny, ktoré vyzerá dobre a budete sa tam aj perfektne cítiť. Ak teda nechcete bývať v predražených hoteloch, stavte na Booking.com. Samozrejme, existuje aj aplikácia tejto webstránky, ktorú môžete mať neustále pri sebe a tak hľadať ešte jednoduchšie!

Seat Guru

Máte už kúpenú letenku, no chcete si sami určiť, kde sedieť? Jednoducho si stiahnite do mobilu aplikáciu Seat Guru, ktorá sa postará o to, aby ste sedeli presne tam, kde chcete. Vyberte si teda miesto pri okienku a sledujte tak krásnu modrú oblohu. Do aplikácie jednoducho zadáte číslo vášho letu a vyberiete si tak svoje miesto.

Trip Advisor

Neviete do akého hotela sa máte ubytovať alebo hľadáte dobrú reštauráciu? V aplikácií Trip Advisor sa vám vždy zobrazia tie najlepšie reštaurácie, hotely či podniky spolu s recenziami ostatných. Nie ste si istí, či reštaurácia, ktorú ste si vytipovali je tá najlepšia? Nebojte sa a pozrite si recenzie, ako sa v nich cítili iní!

Zájazdy do Španielska
Zájazdy do Turecka
Zájazdy do Bulharska

Yr

Veľmi zaujímavý názov má aplikácia s počasím, ktorú vytvorili nórske meteorologické služby. Tí sa snažia prísť vždy s niečím novým a zaujímavým. Práve vďaka tejto aplikácií máte vždy najpresnejšie počasie a viete, ako bude vtedy, keď sa budete nachádzať vo svojej dovolenkovej destinácií. Užívajte si krásne počasie a slňte sa na pláži!

Google prekladač

Síce prekladače nie sú úplne presné a niekedy vám preložia takú vetu, že ju vôbec nechápete, na slovíčka je to perfektný pomocník. Nemusíte tak hľadať v žiadnom slovníku slovíčko, ktoré potrebujete, ale jednoducho ho napíšete alebo nadiktujete prostredníctvom mikrofónu a je to hotovo. Google prekladač je jednoducho na dovolenku potrebný.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/lacnedovolenky-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.