Aký parfém sa vám hodí? Vyberte si ten najlepší!

0

Krásne voňajúca žena dokáže pripútať pozornosť nejedného muža. Práve kvôli krásnej vôni a ženskosti by ste si mali vedieť vybrať ten najlepší, ktorý sa vám bude určite hodiť. Nekupujte si zbytočne silné parfumy, len kvôli tomu, aby vás bolo cítiť, pretože práve kvôli tomu by ste mohli vzbudiť pozornosť, že chcete prekryť nejaký zápach a ostatným by to mohlo byť až nepríjemné.

Vybrať si ten najlepší parfém je niekedy naozaj veľmi ťažké, no ak poznáte tie ingrediencie, ktoré sa vám hodia a sadnú vám, odrazu si kúpite vôňu, ktorá vám bude sedieť vždy veľmi jednoducho a rýchlo. Tajomstvo spočíva v pár trikoch, ktoré si osvojíte jednoducho, za pár minút a pomôžu vám na celý život.

Ročné obdobie

Pri výbere parfému by ste sa mali riadiť najmä podľa ročného obdobia. Na jar, keď sa všetko prebúdza a všade naokolo sú kvety, by ste mali staviť vždy sa príjemnú, jarnú vôňu, ktorá nebude príliš ťažká. Rovnako je to aj s vôňou na leto. Vonku je slniečko, vy nosíte len jednu vrstvu, a preto je dobré, ak stavíte len na nejaký jemný parfum alebo telový sprej.

Na jeseň a v zime, keď sa začínate obliekať do niekoľkých vrstiev, by ste mali staviť na ťažšie a silnejšie parfémy, ktoré budú veľmi jednoducho cítiť aj cez hrubší sveter alebo šál.

Parfémová voda Lanvin Eclat
Parfum Chloe Chloe
Bvlgari AQVA Pour Homme

Cena nie je všetko

Cena parfému nenaznačuje to, akú kvalitu vám ponúka. Ani tie najdrahšie značky vám nezaručujú tú najlepšiu kvalitu, ktorú by ste možno čakali. Každý parfém radšej ovoniavajte a dajte si záležať na výbere. Dajte si čas a vyberajte si vôňu aj niekoľko dní alebo týždňov! Je to úplne normálne, pretože na jeden raz nemôžete voňať niekoľko desiatok parfémov. Môžete byť z toho úplne pomýlení a vám len priťaží na výbere.

Overený starý parfum

Máte doma nejaký váš obľúbený starý parfém, ktorý ste zdedili alebo ho používate už dlho? Ak ho máte radi, zakúpte si ho znova. Máte ho totižto overený a vyskúšaný. Ak však chcete vyskúšať niečo nové, hľadajte podobné druhy, napríklad od tej rovnakej značky alebo s podobným zložením.

Pomoc

Ak si neviete dlhšie vybrať, stavte na kamarátku, ktorá by vám mohla poradiť s výberom. Povie vám svoj nestranný pohľad na vec a najmä to, čo sa vám hodí alebo by ste si mali vybrať radšej niečo iné. Môže vám aj poradiť, akú inú značku by ste mali vyskúšať, pretože je rovnako dobrá ako tá vaša vytipovaná.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/notino-sk

Zdielať

O autorovi

Naďa Černá

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.