Ako vybrať tie najlepšie šaty?

0

Jeseň je najlepším ročným obdobím na nosenie šiat. Výberom rôznych štýlov môžeme meniť svoj každodenný outfit a mať doma tak naozaj veľa druhov šiat, z ktorých si vyberieme vždy. Podľa toho, na aké budeme mať chuť si jednoducho vyberieme a môžeme s nimi pracovať. Niektoré šaty dokážu postavu zúžiť, iné sú dosť kritické ku krivkám, a preto si ich nemôže dovoliť úplne každý. Výhody šiat sú najmä v tom, že nepotrebujete príliš veľa komplikovaných doplnkov, pretože jednodielne šaty sú mnohokrát doplnkom samé o sebe a dokážu zvýrazniť úplne všetko, čo potrebujete. Nech je to už hocijaký tvar alebo farba, ktorú si vyberiete, šaty sú vždy ženské, jemné a presne také, ako majú byť.

Zavinovacie šaty

Zavinovacie šaty dosiahli tento rok naozaj veľmi vysoký úspech, no neboli objavené v tomto roku. Už v roku 1977 boli navrhnuté Diane, návrhárkou, ktorá mala v tom čase len 26 rokov. Túžila navrhnúť presne také šaty, ktoré dokázali „obaliť“ ženské krivky. Nezáleží na tom, akú postavu máte, bez ohľadu na dĺžku šiat, farbu alebo vašu váhu, vždy budú na vás vyzerať perfektne. Tieto šaty sa dokonca stali symbolom sedemdesiatych rokov. Taktiež si upevnili svoju pozíciu v móde a stali sa klasikou, ktorú si ľudia po celom svete zamilovali.

Šaty, ktoré sú tu už viac ako 40 rokov sú síce „staršie“, no nová doba, v ktorej žijeme, ich vynovila a vy tak v obchode môžete kúpiť tie najnovšie a najštýlovejšie. Tie najnovšie majú napríklad jemný dizajn goliera V, predĺžené rukávy alebo napríklad aj opasok. Tieto šaty sú elegantné, klasické a takisto aj sexi. Perfektné na jeseň a zimu!

Zavinovacie šaty ZOOT.sk
Čipkové šaty ZOOT.sk
Čierne jednoduché šaty ZOOT.sk

Pletené šaty

Hoci je jesenné slnko často jasné a teplé počas dňa, ráno a večer musíme chodiť v niečom teplejšom a pohodlnejšom, pretože je vonku zima. Najlepšie je preto staviť na pletené šaty, ktoré sú navrhnuté z úzkej pleteniny. Dokážete si vďaka nim perfektne vytvarovať postavu a poukázať na krivky, ktoré chcete. Nájdete ich vo viacerých farebných kombináciách a dokonca aj so zvýrazneným pásom- Pletené šaty nie sú obmedzené len na príležitosť, môžete ich nosiť pravidelne. Do práce, na nákupy alebo dokonca aj na návštevy vašich priateľov alebo príbuzných.

Pletené šaty prinášajú do módy ženský a elegantný vietor spolu s jemným pocitom zrelosti. Dávajte si pozor, aby ste si vybrali šaty a farbu, ktorý sa vám nielen páči, ale takisto aj hodí a bude vám zdobiť telo. Pri nižšej teplote môžete nosiť na týchto šatách rôzne svetre alebo nejaké bundy.

Košeľové šaty

View this post on Instagram

Bonjour ?

A post shared by Veronika Augustínová (@ve.ro_a) on

Košele sú veľmi módnymi a štýlovými kúskami, ktoré sú v móde už roky a vždy aj budú. Okrem toho však môžete v obchode naraziť aj na košeľové šaty, ktoré vyzerajú rovnako perfektne. Vybrať si môžete z rôznych farieb alebo dizajnov, ktoré si zamilujete. Košeľové šaty sa jednoducho stali kúskom, po ktorom túžia všetky ženy a každá by mala mať doma aspoň jedny. Do vášho šatníka prinesú tieto šaty francúzsky štýl a neformálnu eleganciu.

Jeseň nie je taká horúca ako leto, no chlad a začiatok zimy vás nemusí odradiť. Práve na takéto obdobie nie je nič lepšie, ako košeľové šaty a košele. Dizajn šiat je celkom zvláštny a zaujímavý, vďaka čomu sa odlíšite.

Čipkové šaty

Čipka nie je len symbolom sladkej nevinnosti. Je to práve symbol štýlovosti, jemnej elegancie a sexi nádychu. Čipka je veľmi populárny prvok, ktorý je vhodný pre všetky dievčatá či ženy, ktoré potrebujú niečím oživiť svoj outfit. Krajkové šaty sú v súčasnosti jednou z najobľúbenejších módnych doplnkov, ktoré si zamilujete aj vy. Farieb, v ktorých tieto šaty nájdete, je naozaj veľa, a preto je len na vás, čo si vyberiete vy.

Denimové šaty

Denim, alebo inak povedané aj rifľovina, je veľmi populárnym a moderným módnym prvkom, ktorý je obľúbený už dlhé dekády. V posledných rokoch sa však nevyrábajú len rifle alebo košele, ale takisto aj šaty, ktoré sú z rifľoviny. Tieto spĺňajú nielen estetickú ale aj funkčnú stránku. Výsledkom je tak naozaj štýlový a šik outfit, ktorý si zamilujete hneď na prvý pohľad. Džínsové šaty sa stali módnym tovarom, ktorý sa dá nosiť neustále, celý rok.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.