Ako vybrať pánsku kabelku?

0
  1. Každý muž v spoločnosti vie, čo je dobrý štýl a ako sa podľa neho aj obliekať. Inteligencia, vzdelanie, hodnoty, usilovnosť a spôsoby, ako robiť veci správne, sú dôležité faktory, ktoré priamo ovplyvňujú veci ako je úspech či zlyhanie v živote. Väčšina ľudí nemôže ihneď zmeniť svoje zvyky ktoré majú, no môžu veci pomaly meniť. Všetko sa to môže začínať napríklad pri batohu.

Podľa tašky dokážeme o človeku zistiť naozaj veľmi veľa. Nesprávna kabelka, vak alebo len taška môžu viesť k odmietnutiu od šéfa, klienta, anketára alebo dokonca aj odmietnutie od spolupracovníkov. Nesmieme zabudnúť poznamenať ani muža, ktorý nikdy nemá žiaden batoh ani kabelku a všetky veci nosí po vreckách. Máme pre vás hneď niekoľko tabu veci, ktoré musíte vedieť.

kabelka

1. Tabu – Príliš naplnený batoh

Tašky, ktoré majú ramená aj cez celé telo tašky a nielen tam, kde v skutočnosti začínajú, vyzerajú omnoho lepšie, ako tie, ktoré majú len obyčajné ramená. Taška s mäkkou tkaninou je ľahko poskladateľný a vy máte veľkú možnosť jej poskladania. Dva horné a spodné pásy tak upevňujú nielen typ vrecka, ale takisto môžu zvýrazniť hlavné telo vaku a oslabiť pocit napätia spôsobený záhybmi. Nenoste vaky len na jednom remienku, nevyzerá to dobre. Pred séfom to vyzerá veľmi neúctivo a nedobre. Môžete byť veľmi jednoducho odmietnutí.

Herschel pánska kabelka modrá ZOOT.sk
Calvin Klein kabelka pánska ZOOT.sk

2. Tabu – Obrovské logo cez celú tašku

Aj napriek tomu, že sú dnes značkové veci štýlové a „cool“, predsa len nie je vhodné, aby ste ich mali úplne všade a po celej taške. Dokážete si predstaviť situáciu, kde by ste sa stretli napríklad so svojimi klientmi a mali by ste takúto kabelku? Ak chcete vyvážiť pomer medzi veľkou „kapacitou“ tašky a takisto aj dizajnom, „doktorská taška“ na jedno plece je tým najlepším riešením. Otvorenie tradičným štýlom je pekne doplnené rôznymi doplnkami a vhodná je tak mnohokrát na každý jeden deň.

Kožený obal a rukoväť vyzerajú veľmi elegantne a obdĺžnikový tvar s úzkym prierezom je veľmi jednoduchý a potrebný na pracovné veci. Okrem kovového okraja je časť vrecka veľmi jednoducho otvárateľná a bezpečnosť je vždy zabezpečená. Na boku vrecka tejto kabelky je tiež opasok, ktorý je nastaviteľný na kapacitu, aby ste doň mohli vložiť napríklad dáždnik. Môžete tak pomôcť kolegom, sebe alebo šéfovi. Táto taška však nie je vhodná na služobnú cestu.

batoh

3. Tabu – Kabelka s jedným ramenom

Tento typ tašiek je známy aj pod názvom „aktovka“. Takáto taška vyzerá ako kufor univerzitného profesora z minulého storočia. Práve preto nie je práve najvhodnejšia.

4. Tabu – Nylonové kabelky

Buďme úprimní a pri pohľade na nylonovú kabelku si povedzme pravdu. Takáto kabelka nevyzerá vôbec pekne a takisto často nemá ani dlhé rameno, takže musí byť držaná v ruke. Tieto kabelky majú zipsy, dobrý uzáver a elegantné telo, ktoré robia celú osobnosť celkom fajn. Materiál však nie je až tak kvalitný. V tomto okamihu si moc bezpečnosti svojmu notebooku alebo mobilu nedávate. Takúto kabelku však nedržte v podpazuší, pretože je to nevhodné.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.