Ako Amazfit Bip sledujú spánok?

0

Amazfit Bip je nová verzia inteligentných hodiniek HUAMI Amazfit, ktoré podporujú množstvo športových funkcií a funkcií monitorovania zdravia. Spomedzi všetkých funkcií systému Amazfit Bip sa najväčšia pozornosť venovala sledovaniu spánku a jeho presnosti. Ako monitorovať spánok s Amazfit Bip? Prečo nie sú údaje o spánku služby Amazfit Bip presné? Čítajte ďalej!

fitness náramok

Ako monitoruje spánok? 

Krok 1: Keď v noci idete spať, stačí, ak máte hodinky Amazfit Bip na sebe. Tie vám budú automaticky sledovať váš spánok a analyzovať údaje, keď vstanete nasledujúci deň.

Krok 2: Po synchronizácii údajov môžete zobraziť podrobnosti o režime spánku prostredníctvom „Amazfit APP> Status> Sleep“.

Fitness náramok Xiaomi Mi Band 4 Alza.sk
Fitness náramok Honor Band 5 Alza.sk
Fitness náramok Niceboy X-fit Active Alza.sk

Prečo údaje nemusia byť presné? 

Algoritmus monitorovania spánku Amazon Bip je navrhnutý tak, aby sledoval pohyb počas spánku v typických hodinách spánku. Ak spíte mimo obvyklého rozsahu hodín spánku, sledovač nezaznamená ani nezobrazí vaše údaje o spánku. 

náramok

Okrem toho je detekcia spánku systému Amazfit Bip založená hlavne na „pohybe tela“ + „srdcovej frekvencii“. Pohyb tela sa vzťahuje na fyzickú aktivitu, presnejšie na zápästie, na ktorom máte náramok alebo hodinky. Ak je pohyb tela malý a srdcový rytmus počas spánku nízky, považuje sa to za hlboký spánok. Ťažký pohyb tela, vysoká srdcová frekvencia sa považuje za ľahký spánok.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/alza-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.