8 trikov známych celebrít, vďaka ktorým budete vyzerať perfektne vždy a všade

0

Keď prechádzame naše obľúbené fotografie celebrít na sociálnych sieťach a pozeráme sa na to, aké sú nádherné, často len nechápavo krútime hlavou. Ako môžu na každej fotke vyzerať dokonalo? Mnohokrát predpokladáme, že za ich krásnym výjavom stojí kamarát photoshop, no pravda je často úplnde inde. Ich tajomstvo je v skutočnosti v procese úprav a to v technickom procese fotografovania a toho, ako sa vlastne tvária.

My sme mnohé fotografie známych hviezd pre vás naštudovali a zistili sme, ako vlastne dokážu celebrity vyzerať dobre vždy a všade. Niektoré triky nie sú vôbec tak ťažké, ako sa zdá.

Jemný úsmev

View this post on Instagram

Back in my favorite green room ?

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss) on

Tento najnovší trik, ktorý už používa väčšina celebrít pri každom pózovaní, nie je naozaj vôbec ťažký. Aby ste vyzerali lepšie, mladšie a žensky, stačí aby ste jemne zúžili oči a jemne sa usmiali bez toho, aby to vyzeralo umelo. Tento trik pomáha nadvihnúť lícne kosti a vytvoriť tak mladšiu tvár.

Nosenie vlasov na stranu

Všetci sa môžeme naučiť zopár vecí od pozorovania známych celebrít na sociálnych sieťach. Napríklad, kráľovná Instagramu, Kylie Jenner, vie takisto ponúknuť mnoho trikov. Často ju môžete vidieť, ako pózuje s vlasmi len na jednu stranu. S vlasmi na boku môžete definovať vašu čeľusť oveľa lepšie. Celý výzor bude vyzerať omnoho lepšie a bude rámovať celú tvár. Môžete takisto ukázať aj celú dĺžku svojich vlasov.

Dermacol Matte Mania tekutý rúž Notino.sk
L’Oreál šampón na vlasy Notino.sk
Vaseline Lip Therapy balzam na pery Notino.sk

Stlačte jazyk na vaše horné podnebie

Definované lícne kosti sú niečo, čo možno dosiahnuť pomocou kontúrovania. Ale čo tie časy, keď nemáme na sebe mejkap alebo sme len jemne nalíčené? Trik spočíva v tom, že budete jazyk tlačiť na podnebie a usmievať sa, zatiaľ čo vaše ústa ostanú zatvorené. Tým sa vám zdvihnú lícne kosti a budú vyzerať lepšie.

Fotenie fotografií zvrchu

Fotografovanie zvrchu zlepšuje spôsob, ako budete vyzerať na fotografiách. Túto techniku môžete vidieť na väčšine fotografií, ktoré uverejňujú známe celebrity. Na takýchto fotografiách totižto nebudete mať žiadne dvojité brady alebo zlé osvetlenie. Vaša tvár tak získa krásne rysy. Nabudúce, keď budete fotiť svoje selfie, stavte na polohu, kde bude mobil vo výške.

Výrazný rúž

Výrazný rúž zvýrazní vašu tvár, pokožku a vy budete vyzerať perfektne. Takéto odtiene používajú mnohé známe celebrity, ktoré sa snažia svoje pery jemne zväčšiť a zvýrazniť. Stavte aj vy na rúže, ktoré sú červené, ružové alebo aj tmavofialové!

Úsmev

Nie smiech, ale jemný a zvodný úsmev, pri ktorom ukážete zuby. Stačí mať mierne otvorené ústa, jemne zúžené oči a takisto môžete do celku pridať aj rozpustené vlasy. Ak máte pocit, že červené pery budú vyzerať lepšie, určite by ste mali staviť na tie. Niekedy sa môže zdať úsmev trochu okázalý, no môžete si byť istí, že to tak nie je. Úsmev je príjemným doplnkom každej fotografie.

Ľavá strana je vždy dobrá strana

Mnohokrát počujeme ľudí, ktorí hovoria, že pri fotografovaní selfies hľadajú tú správnu stranu. Všimli ste si, že mnohé celebrity sa fotia práve ľavou stranou? Je evidentné a dôkladné preskúmané, že práve ľavá strana je atraktívnejšia a krajšia. Podľa Wake Forest University je ľavá strana aj aktívnejšia, pretože pravá hemisféra mozgu je zodpovedná za pochopenie a vizuálne vyjadrenie emócie. Naša ľavá strana je výraznejšia, jemnejšia a vyváženejšia ako tá pravá.

Brada smerom dolu

Rovnako ako keď sme spomínali fotografovanie zhora, tak aj táto technika napovedá, že vaša brada by mala ísť smerom dolu. Tento trik je ženský a príjemný. Naklonením hlavy mierne nadol vám pomôže zbaviť sa dvojitej brady a vaša sánka je viac definovaná. Okrem toho, vaše oči sa javia väčšie a automaticky vyzerajú mladšie a atraktívnejšie.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/notino-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.