8 filmov s nečakanými zvratmi, ktoré jednoducho musíte vidieť!

0

Viete, čo sme vám sem už dávno nepriniesli? Filmový článok! A práve to je aj dôvod, prečo sme sa rozhodli, že dnešný článok venujeme filmom, ktoré majú veľmi nečakaný zvrat a určite vás nadchnú rovnako, ako nás.

Hľadáte film, ktorý vás nielen vystraší, ale takisto vás prinúti premýšľať, čo sa to tam vlastne stalo a ako je to možné? Pripravili sme si pre vás zoznam filmov, vďaka ktorým sa budete na každý večer tešiť. Sú to presne také filmy, ktoré vás nenechajú spať a budete nad nimi veľmi dlho rozmýšľať aj po dopozeraní. Na to, aby ste pochopili koniec, budete potrebovať sledovať poriadne každý jeden detail, a preto sa nudiť určite nebudete.

Game Night, 2018

Tento film rozpráva príbeh o pároch, ktoré sa každoročne zúčastňujú herných nočných úloh. Všetko sa však mení, keď je brat hlavnej postavy unesený priamo pred ostatnými postavami. Ostatní dokonca nevedia pochopiť, či ide o žart alebo niečo iné. Ak to bude pokračovať, táto noc by mohla byť poslednou nocou pre všetkých. Úchvatný a nepredvídateľný príbeh vás nenechá spať a budete o deji rozmýšľať veľmi dlho.

LG Smart TV Mall.sk
Ultra HD 4K Philips Mall.sk
OLED TV Panasonic Mall.sk

The Limehouse Golem, 2016

Tento film je adaptáciou knihy Petra Ackroyda, ktorá sa volala Dan Leno a Limehouse Golem. Film sa odohráva vo viktoriánskom Londýne, kde je dievča nespravodlivo odsúdené za niekoľko vrážd. Je to však pravda? Inšpektor zo Scotland Yard sa snaží vyriešiť tento prípad a rovnako sa budete snažiť aj vy. Alan Rickman mal hrať hlavnú úlohu, no nemohol kvôli chorobe, a tak sa jej ujal Bill Nighy. Ten urobil naozaj skvelú prácu. Každý, kto miluje dobrý detektívny film by mal vidieť aj tento.

6 Souls, 2010

Tento film je klasickým psychologickým trilerom o jednej matke, ktorá je psychiatričkou študujúcou poruchy identity. V jej živote nie je nezvyčajné, keď dostane pacienta, ktorého chorobu lekári nedokážu vysvetliť. Tento film je desivý a Julianne Moore je v ňom perfektná!

Regression, 2015

V roku 1990 vyšetroval v meste Minnesota Bruce Kenner zneužívanie dievčaťa menom Angela, ktorú si zahrala Emma Watson. Zločin bol údajne spáchaný jej otcom, ktorý tvrdí, že si však nič nepamätá. Hľadajúc pomoc profesora Renneta Rainesa, ktorý používa terapiu na znovuzískanie pamäte, sa snažia všetci zistiť, čo sa vlastne stalo. Okultizmus, sprisahanie a mystika, táto zaujímavá kombinácia je jednoducho niečo, čo vám určite nedá spať a nad filmom budete uvažovať veľmi dlho.

Paranoia, 2013

Film je prispôsobením knihy Josepha Findera, ktorý sa volal rovnako, Paranoia. Príbeh sa týka Adama Cassidyho, 26-ročného zamestnanca v špičkovej korporácií, kde však on neznamená takmer nič. Svoju prácu nenávidí, no nemôže z nej len tak ľahko odísť. Aj keď sa zdá, že hlavná postava robí najväčšiu chybu svojho života, všetko sa pre ňu mení. Ak je niečo, čo by ste mali vidieť, je to určite tento film. Skvelú prácu tu urobili Liam Hemsworth, Gary Oldman a Harrison Ford.

Blood, 2013

MLadá dievčina bola zavraždená a prípad vyšetrovali dvaja policajti, ktorí zistili, že sú bratia. Toto sa môže zdať ako veľmi triviálny príbeh, no vyšetrovanie vedie postavy k úplne iným záverom, odhaľujúc ďalšie vraždy, o ktorých nemali ani vedieť. Tento skvelý britský film si jednoducho musíte pozrieť.

All Good Things, 2009

Syn multimilionára sa rozhodne vziať si úplne obyčajnú dievčinu. Samozrejme, jeho rodina nepodporuje jeho rozhodnutie a rastúce napätie vyvrcholí čoskoro tragédiou pre túto mladú ženu. Keď zmizne, trvá veľmi dlho, kým sa pravda odhalí. Film je založený na príbehu Roberta Alana Dursta.

After Life, 2009

Film začína smrťou hlavnej postavy. Po boji so svojim priateľom má Christina Ricci autonehodu a nachádza sa v pohrebnej sieni. Tam sa stretáva s Eliotom Deaconom, ktorého si hrá Liam Neeson. Eliot je médium a chce pomôcť dievčaťu s jej prechodom do posmrtného života. Dievča má však pochybnosti a podozrenia.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/mall-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.