7 nevšedných modeliek, ktoré inšpirujú celý svet

0

Pred dvadsiaqtimi rokmi sa od všetkých modelov a modeliek očakávalo, že budú spĺňať všetky štandardy, ktoré boli povinné. Všetci mali byť vysokí, štíhli, pekní a nemali sa v ničom odlišovať. Ak ste mali nejakú výraznú črtu, nemohli ste modelom či modelkou byť. Čas však neustále postupoval a menil sa a tým pádom sa menil aj názor na krásu a postoj k celému modelingu. Dnešné modelky majú byť nezabudnuteľné a najmä vždy v niečom iné. My vám dnes prinášame článok plný krásnych modeliek, ktoré sú niečím iné a vynikajú z davu. Najnovšie trendy totižto určujú zaujímavosť, ktorá sa nosí. Toto je 10 najzaujímavejších modeliek, ktoré sme našli.

Luke Smith

View this post on Instagram

looking fresh & ripe ? by : @gabefenner ??

A post shared by Luke V Smith (@lukevsmith) on

Tento štylista a model z Londýna veľmi rád zapôsobí na mnohých ľudí. Luke miluje svoj nový štýl. V minulosti bol z neho úplne „normálny“ chlapec, ktorý miloval fotenie a módu. Neskôr však zistil, že záujem vzbudí najmä vtedy, ak bude trochu iný. Zmenil svoj vzhľad a stal sa jedným z najvyhľadávanejších modelov. Je to však veľmi zaujímavé, pretože takýto zaujímaví ľudia sa poväčšinou vždy takýto narodia a nemenia sa.

Vínové nízke čižmy ZOOT.sk
Čierne dámske kožené topánky ZOOT.sk
Vínová kožená ľadvinka ZOOT.sk

Duan Mei Yue

Táto devätnásťročná modelka zo Singapuru strhla so sebou tiež naozaj veľmi záujmu. Stala sa hviezdu počas posledného New York Fashion Week-u vďaka svojmu nezvyčajnému vzhľadu. Duan bola jednou z najzaujímavejších dievčat v show od Diora. Už za pár týždňov si získala viac ako 32 tisíc sledovateľov na instagrame a my sa ani nečudujeme. Jej zaujímavý štýl a to, čo si oblieka je niečo naozaj perfektné!
Táto modelka fungovala v módnom dizajne už dlhšie. Vždy v ňom chcela pracovať a chcela byť módnou návrhárkou. Keď dostala ponuku na to, aby bola na prehliadke od Diora, okamžite túto ponuku vzala a rozhodla sa pre ňu.
Jej rodičia a priatelia jej verili, no hovorili jej aj to, že je príliš nízka a nemala by strácať čas tým, že bude chcieť byť modelkou. Nakoniec sa jej však v tejto brandži poradilo uspieť.

Daria Svertilova

Keď bola Daria menšia, spolužiaci ju šikanovali za jej uši. Tie sú síce o niečo väčšie a všimnete si ich na nej hneď, práve tie jej pomáhali dostať sa medzi tie najlepšie modelky na svete. Daria je dnes modelkou z Ukrajiny, ktorá dnes žije v Paríži a spolupracuje so značkami ako Dior, Balmain či Rick Owens. Táto krásna modelka dnes žnie jeden úspech za sebou aj vďaka krásnym vlasom, ktoré si hneď všimnete.

Becca Horn

Viete, čo preslávilo krásnu modelku Beccu Horn? Môžete si to všimnúť hneď. Presne jej predné väčšie zuby a hlavne medzera medzi zubami sa stala výraznou črtou, ktorú modelku vynieslo do módneho neba. Táto dievčina nezakrýva svoj úsmev a je hrdá na svoju jedinečnú vlastnosť.

Lisa Helene Kramer

Pozrite sa na modelku Lisu. Všimli ste si aj vy ako prvé jej nos? Ani veľký nos nie je žiaden problém vo svete modeliek. Veľký nos a veľké uši spôsobujú, že vzhľad Lisy je nezabudnuteľný a pomôže jej vyniknúť medzi typickými modelmi. A kde by ste Lisu mohli vidieť? Napríklad na prednej stránke časopisu Harper’s Bazaar a stala sa tvárou spoločnosti Céline.

Coral Kwayie

View this post on Instagram

towelseries

A post shared by Coral Kwayie (@ckwayie) on

Nemáte radi svoje pehy? Mali by ste ich začať milovať. 26-ročná Coral z Veľkej Británie sa nebojí ukázať svoje pehy, ktoré jej pokrývajú úplne celú tvár. Toto dievča skoro nikdy nepoužíva mejkap a odvážne ukazuje svoju prirodzenú krásu úplne všetkým.

Uli

View this post on Instagram

? @filmcomestrue

A post shared by BABY ULI ✌? (@ulilytsia) on

Toto dievčatko má možno len deväť rokov, no už teraz ju milujú mnohé známe módne značky, ktoré si všimli aká zaujímavá je. My už teraz vieme, že o pár rokov o nej budeme počuť ešte omnoho viac.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.