7 filmov z roku 2019, ktoré nemali dostatok pozornosti, no rozhodne stoja za to

0

Zatiaľ čo v roku 2019 sledovali takmer všetci Avengers: Endgame, Aladdin a Terminator: Dark Fate, vyšli aj iné filmy, ktoré rozhodne stoja za to. Mnohé z nich boli nominované na prestížne ocenenia a niektoré dokonca odhalili inú stránku celebrít, o ktorej sme nevedeli. Ktoré filmy to sú?

The Highwaymen

Filmy a médiá romantizujú pár Bonnie Parker a Clyda Barrowa už roky. V skutočnosti to však boli vrahovia a zločinci, ktorí zničili veľa životov. Film The Highwaymen obnovuje spravodlivosť. Kevin Costner a Woody Harrelson zobrazujú texaských rangerov Franka Hamera a Maneya Gaulta – skutočných hrdinov, ktorým sa pár podarilo chytiť. Táto pútavá kriminálna dráma patrí medzi najlepšie americké filmy.

Where’d You Go, Bernadette

Cate Blanchett hrá talentovanú architektku, matku a neobvyklú ženu. Jej dcéra je vynikajúcou študentkou elitnej školy. Okrem toho má milujúceho manžela. Zdá sa, že tento zdanlivo dokonalý život je pre Bernadette neúnosný, takže jednoducho zmizla. Where’d You Go, Bernadette je filmová adaptácia románu americkej spisovateľky Márie Semple. Je to realistický príbeh o hľadaní seba, o láske matky a dcéry, o tom, aká dôležitá je spravodlivosť a o porozumení vašich príbuzných ako aj o tom, ako občas môžete nájsť zmysel svojho života, len ak idete ďaleko. Dosť ďaleko.

The Irishman

Starší Frank Sheeran si pamätá, ako sa jeho život zmenil na nepoznanie po stretnutí s zločincom Russellom Bufalinom. Frank sa zmenil na gangstera, ktorého prezývka bola The Irishman. Režisér Martin Scorsese nakrútil zločineckú drámu s ústrednými postavami Roberta De Nira a Al Pacina. Napriek kontroverzným recenziám má vysoké skóre. IMDb ho ohodnotilo na 8.1.

Premýšľate nad kúpou televízoru? Máme pre vás tri alternatívy:
JVC LT-50VU63L Hej.sk
Panasonic TX-55GZ950E Hej.sk
Sony KD-55AG69 Hej.sk

Cold Pursuit

Nels Coxman (Liam Neeson), hlavná postava, je príkladom rodinného muža, ktorého život sa dramaticky mení, keď jeho syna zavraždia obchodníci s drogami. Keď chce pomstiť smrť svojho syna, zistí, že v malom severnom meste je celá ríša zaoberajúca sa drogami.

Downton Abbey

Celovečerný film Downton Abbey je niečo ako posledná epizóda televízneho seriálu, ktorý má veľké množstvo fanúšikov. Film sa sústreďuje okolo anglického kráľa. Ak máte radi podobné deje alebo ste milovníkom tohto seriálu, rozhodne by ste na tento seriál mali staviť. Ak ste sériu ešte nevideli, je to skvelá príležitosť, aby ste sa mohli pozrieť, aká je.

Apollo 11

Toto je dokument o misii Apolla 11 s Neilom Armstrongom, ktorý pristál na Mesiaci v roku 1969. Tento vysoko hodnotený film (IMDb – 8,2) mal veľa práce, s veľkým tímom profesionálov, ktorý ho urobil skutočne nezabudnuteľným a jedinečným.

The Peanut Butter Falcon

Tyler Nilson a Michael Schwartz natočili nádherný film so Zackom Gottsagenom v hlavnej úlohe. Herec má Downov syndróm. Jeho partnermi sú Dakota Johnson a Shia LaBeouf. Tento nezávislý film by ste mali rozhodne vidieť. Hlavnou postavou je očarujúci chlapík menom Zack, nemá rodinu, takže žije v opatrovateľskom dome. Chce sa stať profesionálnym zápasníkom.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/hej-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.