5 trendových doplnkov do vlasov, ktoré si okamžite zamilujete aj vy!

0

Doplnky sú v dnešnej dobe plnej módnych kúskov veľmi dôležité. Nielenže dobre na človeku vyzerajú, ale takisto doplnia úplne každý outfit, oživia ho a vy budete vyzerať úplne inak. Mnohí ľudia, najmä ženy, sa sťažujú, že je oblečenie tuctové, a že rovnakú sukňu, tričko alebo nohavice má aj ďalších desať žien. Ak však dokážete outfit skombinovať so správnymi doplnkami, nikto si nemusí všimnúť, že to isté oblečenie ako vy má aj polovica mesta.  Známe tváre zistili, aké dôležité doplnky sú a mali by ste to zistiť aj vy. Nezabúdajte však, že pri všetkom platí známe pravidlo: „Menej je niekedy viac.“ Rovnako sa dnes veľmi využíva aj minimalistický štýl, takže jemný náhrdelník, nejaký náramok alebo prsteň dokážu omnoho viac, ako kombinácia troch rôzne farebných náramkov, spolu so siedmimi prsteňmi a náušnicami.

Tento rok, a najmä v sezóne jar/leto 2018 sa objavili krásne ozdoby do vlasov, ktoré sa hodia ženám s rôznymi typmi účesov. Veľkou výhodou je najmä to, že to nie je len jeden druh doplnku, ktorý by sa ťažko kombinoval, ale rovno päť, ktoré si okamžite zamiluje úplne každá žena. Medzi nimi sa nachádzajú masívnejšie a väčšie ozdoby, ktoré sa hodia najmä pre ženy s dlhými vlasmi, no takisto tu nájdete aj jemné a maličké ozdoby, ktoré zakomponujete aj do krátkych vlasov. Aké sú teda trendové doplnky v tomto roku?

Perlové ozdoby

Možno si ich pamätáte z minulosti alebo nie, perly boli veľmi obľúbené pred niekoľkými rokmi, kedy boli úplne na všetko. Oblečenie, doplnky a takisto aj dekorácie do interiéru. Perly boli jednoducho všade a to až tak, že niektorým začali vadiť. Niet sa ani čomu čudovať. To bol aj dôvod, prečo sa potom tieto doplnky náhle vytratili. Tento rok sú perly späť v hre a nájdete ich takisto aj na oblečení, ako aj na doplnkoch. Práve jemný náhrdelník, ktorý je ozdobený jednou perličkou alebo minimalistické náušnice je niečo, čo by ste mali vlastniť aj vy. Nezabúdajte však aj na vlasy, ktoré budú doslova s takýmito krásnymi doplnkami žiariť. Ak túžite po zmene, rozhodne stavte na perly. Najlepšie tak urobia brunetky alebo ženy, ktoré majú tmavšie vlasy. Na bledých alebo blond vlasoch nevyniknú.

Modrá šatka ZOOT.sk
Čelenka s mašľou ZOOT.sk
Bielo-modrá čelenka ZOOT.sk

Zlatá farba

Zlatá farba sa drží v trendoch už od roku 2017. Mnohí ľudia však pri nej robia jednu závažnú chybu a tá je taká, že to s ňou preženú. Ak chcete byť trendy a dobre vyzerať, nemali by ste to so zlatou preháňať. Stačí, ak stavíte na maličký a jednoduchý detail ako je spona do vlasov, náušnice, náhrdelník alebo prsteň. Rovnako môžete zlatú perfektne skombinovať s hnedou alebo béžovou a vytvoriť tak elegantný outfit.

Saténové šatky

Veľký boom zaznamenali aj šatky, no nie hocijaké. Šatky, ktoré sú vyrobené zo saténu alebo sa na tento materiál aspoň podobajú, si vyslúžili naozaj veľký obdiv. My sa ani nečudujeme, pretože sme si takéto šatky zamilovali takisto. Sú krásnym doplnkom nielen na určité príležitosti, ale aj na bežné nosenie a bežný deň. Ak nemáte príliš veľa času na úpravu účesu, dokážete tento menší problém zamaskovať šatkou. Rovnako ňou zakryjete aj jemnú mastnotu vlasov, ak ste si ich nestihli deň predtým umyť. Máte riedke alebo moc jemné vlasy? Zakryte to šatkou!

Kvetové koruny

Because it's my birthday I wanted to reintroduce myself on here ? Hiiiiiiiiiii ? here are some random facts about me! Facts: 1. I'm very passionate about being a florist and see myself doing this for the rest of my life. Hopefully I can flower up movie sets, and government balls in the future but we will see! 2. My dog and cat are my babies. And I love all animals. If you have a dog, live in kaiserslautern and like to hike hit me up ? 3. SPICY FOOD IS LIFE 4. My personally really shows in the colors and styles i do in my pieces. That's why I live color, because I'm colorful. 5. I'm really outgoing, social butterfly over here ?‍♀️ Anyways random silly things about me so you could see I'm just a regular gal who loves flowers ? is there anything you would want to know about me? Ask me in the comments ?

A post shared by Florist Anastasiya Makarenko (@anastasiyasblooms) on

Tento trend prichádza z minulého leta, kedy priniesol so sebou naozaj veľký ošiaľ. Tento rok trend skôr doznieva, no stále s týmto doplnkom môžete byť IN. Málokto si však takúto čelenku dokáže dať na hlavu v bežný deň, kedy ide len tak nakupovať po obchodoch. Samozrejme, ak si zakúpite jemnejšiu čelenku s pár kvietkami, ide to. Tento trend však diktoval trochu objemnejšie a masívnejšie kvety. Čelenky vyzerajú krásne, no nehodia sa príliš na bežné nosenie. Ak však radi ohurujete a nosíte niečo nevídané, nemáte sa čoho báť!


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/zoot-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.