5 filmov, ktoré budú mať premiéru v roku 2019 a určite ich nesmiete zmeškať! (I. časť)

0

Filmy a televízne relácie sú pravdepodobne jednou z najobľúbenejších foriem zábavy každej modernej osoby. Niektoré filmy sú ikonickými a pozrú si ich milióny ľudí, ktorí každoročne čakajú na pokračovanie. Dnes je veľmi známe, že filmy, ktoré majú vyjsť o niekoľko mesiacov alebo rokov, majú veľkú reklamu a mnohé trailery, vďaka čomu sa fanúšikovia stále viac a viac tešia na samotné premietanie. Dnes vieme už o niekoľkých zaujímavých filmoch, ktoré majú vyjsť na budúci rok a nevieme sa na ne prestať tešiť. Toto je niekoľko najpopulárnejších filmov, ktoré by ste mali určite vidieť!

Glass

Dátum vydania: 18. januára
Tretí film od režiséra M. Night Shyamalana je detektívka, ktorá bude mať tri hlavné postavy: zdravotne postihnutého teroristu s menom Elijah Price, ktorý bude mať prezývku Glass, starého superhrdinu Davida Dunna a Kevina, ktorý má disociačnú poruchu identity. Pán Glass a Kevin sa spoja, aby bojovali proti svojim starým priateľom – Davidovi a Casey Cookovi. Obsadenie je naozaj perfektné a dej ešte lepší. My osobne chceme toto pokračovanie určite vidieť! Ak aj vy chcete vedieť, ako dopadne táto celá zápletka, choďte v strede januára budúci rok jeden deň do kina a pozrite si film Glass.
P.S.: Už len samotný trailer má vyše 11,5 milióna prezretí, vďaka čomu môžete očakávať, že tento film bude naozaj perfektný!

Monitor s TV LG Hej.sk
Apple TV 4K Hej.sk
Televízor Sony KD-65A1B Hej.sk

Ako si vycvičiť draka: Skrytý svet

Dátum vydania: 22. februára
Dlho očakávané pokračovanie fantazijnej animovanej rozprávky konečne prichádza do kín. Film milujú nielen deti, ale takisto aj dospelí. Táto časť bude mierne temná, ale takisto aj zábavná a príjemná. Uvidíme tak láskavý, originálny a dynamický príbeh, kde môžeme sledovať Skrytý a tajomný svet. Vo februári si tak spravte čas a pozrite si túto krásnu rozprávku. Rovnako ako film Glass, tak aj táto rozprávka má už neuveriteľných 7,4 miliónov prezretí traileru.

Captain Marvel

Dátum vydania: 8. marec
Máte aj vy radi filmy ako Captain America? Tento film si teda zamilujete. Hlavná postava je dievča, ktoré sa musí dozvieť omnoho viac o svojej superveľmoci a nájsť tak spôsob, ako ju ovládať, aby bola schopná bojovať proti hroznému a mocnému zlému človeku. Toto je pravdepodobne jeden z najžiadanejších superhrdinských filmov, ktoré majú v roku 2019 prísť do kín. Trailer mal za dva týždne viac ako 41,5 miliónov prezretí.

Godzilla: Kráľ príšer

Dátum vydania: 31. máj
Crypto-zoologická agentúra Monarch robí všetko, čo je v jej silách, aby dokázala bojovať s obrovskými príšerami a nedovolila im napadnúť Zem. Keď však mocná Gozilla, ktorá narazí na Mothrou, Rodana, ľudstvo ostáva bezmocné. Všetko, čo môžu urobiť je, snažiť sa nezomrieť, ale žiť ďalej. V tomto pokračovaní filmu z roku 2014 budú diváci vidieť krásne zábery bojov, strašidelné tvory a skvelý herecký výkon, ktorý oceníte určite aj vy.

Dumbo

Dátum vydania: 29. marca
Holf Farrie, bývalá cirkusová hviezda, bola najatá, aby sa starala o novonarodeného slova. Dumbo má neuveriteľne veľké uši, kvôli čomu sa Holtovi začnú jeho kolegovia smiať. Keď však Holt zistí, že slon vďaka tomu môže lietať, zrazu to nie je pre ostatných také smiešne. Vlastní cirkusu a nezvyčajný obchodník Vandemere sa o slona neskutočne zaujíma. Chce zarobiť peniaze pomocou slona a spraviť z neho hlavnú hviezdu. Tento fantastický film od Tima Burtona je predurčený na úspech a určite si ho zamiluje niekoľko miliónov ľudí. Neveríte? Stačí, keď si pozriete trailer a zistíte aj sami! Trailer tohto krásneho filmu pridalo Walt Disney Studios a za pár týždňov ho videlo viac ako 11,6 milióna divákov.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/hej-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.