4 horúce knižné tipy na túto jar!

0

Marec – mesiac knihy. Určite túto vetu veľmi dobre poznáte. Máte radi knihy, no neviete, čo by ste mali čítať? Máme pre vás niekoľko knižných tipov, ktoré by vám nemali ujsť! Práve tieto knihy patria medzi bestsellery, ktoré sú veľmi obľúbené medzi všetkými čitateľmi a doma by vám určite mali prejsť cez ruky.

Mengeleho dievča

Čítate radi pravdivé príbehy či príbehy z prostredia koncentračného tábora? Chcete vedieť, ako to tam prebiehalo v skutočnosti, z pohľadu ženy, ktorá prežila štyri koncentračné tábory? Určite by ste si mali zaobstarať knihu Mengeleho dievča, ktorá trhá rebríčky v čítanosti. Niet sa ani čomu čudovať. Krásny a dojemný príbeh jednej ženy, ktorá ako mladé dievča prežila neskutočnú krutosť v koncentračných táboroch počas druhej svetovej vojny. Niektoré časti knihy sa čítajú naozaj veľmi ťažko, no kniha stojí za to.

Psia duša

Námet na scenár, ktorý sa premenil na film a práve koluje v kinách sa stal veľmi obľúbeným. V kinách sa tento príbeh teší veľkej popularite a určite sa vám bude páčiť aj knižné spracovanie, ktoré je napísané jednoducho, no perfektne. Ak máte radi príbehy so psíkmi, ktoré vás chytia za srdce, určite stavte na knihu Psia duša od spisovateľa W. Bruce Cameron. Trailer k filmu vám napovie ešte viac ako text o knihe, ktorý si nájdete a práve možno ten vás donúti, zakúpiť si túto knihu.

Zárezy smrti

Pamätáte si ešte na knihy zo série Divergencia? Známa spisovateľka Veronica Roth sa pustila do ďalšej Sci-fi série s názvom Zárezy Smrti. Už teraz sa vie, že knihy budú minimálne dve a všetci fanúšikovia sa naozaj veľmi tešia. Kniha Zárezy Smrti je napínavá a tajomná zároveň. Síce si spisovateľka Roth dala latku naozaj vysoko s Divergenciou, možno povedať, že práve s touto knihou dosiahla naozaj veľký úspech rovnako. Každý človek v tomto príbehu má zaujímavý a špeciálny dar, ktorý využívajú k robeniu dobra. Musí však byť niekto, kto zamotá celý dej a bude robiť presný opak. Ako dopadne celý dej? Dozviete sa, keď si prečítate najnovšiu knihu!

Fantastické zvery a ich výskyt

Ak máte radi Fantasy, určite vám tento názov niečo hovorí. Veľmi zaujímavý film, ktorý bol favoritom v kinách ešte koncom minulého roku sa tak veľmi zapáčil verejnosti, že sa musela okamžite napísať aj kniha. Pôvodný scenár a celkovo aj knihu napísala veľmi obľúbená a známa spisovateľka J. K. Rowling. Film je veľmi podobný so sériou o mladom čarodejníkovi Harrym Potterovi. Ak ste teda mali radi Harryho, určite stavte aj na tento príbeh.

Mengeleho dievča
Psia duša
Zárezy smrti
Fantastické zvery a ich výskyt


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/martinus-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.