10 skvelých tipov na darček, ktorý vaša mama určite ocení

0

Vianoce sa blížia nezadržateľným tempom a vy neviete, čo pod stromček niektorému z členov vašej rodiny? Mnohokrát to býva práve mama, ktorej človek nevie, čo by dal. Oblečenie si predsa kúpi sama, nejaké tie vitamíny sú dosť nudné a čím ju potešiť, aby vedela, že ste darček nekupovali na poslednú chvíľku, ale dali ste si s výberom záležať? Existuje niekoľko vecí, na ktoré istotne môžete staviť, ktoré kúpite úplne bez problémov a najmä, určite sa im poteší. A to nielen vaša mama, ale hociktorá žena, ktorej by ste rozmýšľali, čo dať pod stromček. DNes máme pre vás článok, v ktorom vám veľmi radi poradíme, čo kúpiť, aby ste potešili a takisto aj prekvapili.

Kvalitné kožené rukavice

Zima pomaly s vianočným obdobím prichádzajú a aj napriek tomu, že má vaša mama rukavíc dosť, mala by mať aj klasické a kvalitné kožené rukavice, ktoré bude veľmi rada nosiť. Takéto rukavice nie sú práve lacnou záležitosťou, no pod stromček sa kupujú aj drahšie dary a takéto niečo by ste jej určite mohli kúpiť aj vy. Rukavice majú nielen praktickú stránku, ale aj tú dizajnovú, pretože dotvárajú celkový outfit človeka. Práve to je aj dôvod, prečo mnohé ženy rukavice nosia. Ak neviete, aké by vaša mama rukavice nosila, stavte na klasiku, čiernu. Rovnako štýlová je však aj hnedá alebo karamelová.

Cestovný kufor

Je vaša mama cestovateľka a rada chodí z miesta na miesto? Aj napriek tomu, že má doma niekoľko kufrov, kúpte jej ešte jeden! Podporíte ju v cestovaní a takisto jej môžete kúpiť aj taký, ktorý sa pri narábaní na letisku nezničí a bude vyzerať dobre. Kufrov dnes nájdete v obchodoch naozaj mnoho a výhodou je, že majú aj rôzne potlače a dizajny, ktoré vás určite dostanú. Takisto v týchto dizajnoch určite nájdete aj povahu alebo osobnosť svojej mamy, ktorá sa takému darčeku určite poteší. Cestovný kufor je jednoducho v dnešnej dobe už celkom osobným darčekom.

View this post on Instagram

Bundle up ?

A post shared by Tess Maria (@mstazbee) on

Šál alebo šatka

Mnohé ženy nosia veľmi rady šatky aj počas teplejších dní. Dôvod je ten, že je to pekná ozdoba, dotvorí to celok a určite sa tým vytvorí úplne iný outfit. Jedna alebo dve šatky však často nestačia a práve preto by ste svojej mame mali kúpiť takú šatku, ktorá sa jej bude hodiť do outfitov a bude ju rada nosiť. Niekedy nemusíte ani uvažovať, čo nosí a či sa jej to bude hodiť, pretože šatky sú väčšinou výrazné a úplne odlišné od ostatných kúskov v oblečení, čím tvoria úplne iný, nový celok.

Tri sestry Martinus.sk
Venuša zo zátoky Martinus.sk
Čo všetko o mne nevieš Martinus.sk

Kniha

A nie hocijaká kniha. Buď to bude kniha od jej obľúbenej spisovateľky alebo obľúbeného spisovateľa alebo to bude kniha o varení či o životnom štýle. Vyskúšajte vyzistiť od nej, akú knihu by chcela a čo sa jej páči alebo len tak choďte spolu do kníhkupectva a uvidíte, že ju možno niečo zaujme. Kniha je nielen praktický, ale aj veľmi vďačný darček, vďaka ktorému budete vedieť, že ste vybrali správne. Len málokto nemá rád knihy, a preto je to často správny výber.

Kozmetická sada

Pozor, nemyslíme tým klasickú kozmetickú sadu, ktorú môžete kúpiť v drogériách. Myslíme takú, ktorú si sami vyskladáte. Mnohé kozmetické sady totižto v sebe obsahujú také veci, ktoré by ste možno ani vy sami nevyužili, čo je dôvod, prečo nie sú praktické. Práve preto by ste mali staviť na takú sadu, ktorú vyskladáte vy presne podľa toho, čo má vaša mama rada.


Kupóny

https://www.kuponovnik.sk/obchod/martinus-sk

O autorovi

Študentka žurnalistiky, ktorá miluje kávu, dobré jedlo a píše články na všetky témy, ktoré sa k nej dostanú.